| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 7.0 inch |
| Lipiksele | Matheba a 800×480 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Boholo ba Phanele | 164.90×100×3.5 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 16.7 M |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | RGB ea 8-bit e tsamaellanang |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED ea 27 CHIP-SOEU |
| Palo ea li-volts | 3.0~3.6 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A ke mojule oa TFT-LCD oa lisenthimithara tse 7 o sebetsang hantle o nang le qeto ea WVGA (lipiksele tse 800×480). Pontšo ena ea maemo a indasteri e kopanya ho hlaka ho babatsehang ha pono le theknoloji e tsoetseng pele ea ho ama e nang le bokhoni, e fanang ka ts'ebetso e ntle bakeng sa lits'ebetso tse kentsoeng.
Litlhaloso tsa Tekheniki: