| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.46 inch |
| Lipiksele | Matheba a 80×160 |
| Sheba Tsela | Tlhahlobo KAOFELA |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Boholo ba Phanele | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65 K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | Mela e 4 ea SPI |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | GC9107 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 3 e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | -0.3~4.6 V |
| Boima ba 'mele | 1.1 |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 ke mojule oa IPS TFT-LCD oa lisenthimithara tse 1.46 o nang le qeto ea li-pixel tse 80x160. Ka ho sebelisa theknoloji ea IPS (In-Plane Switching) e shebang ka bophara, e fana ka boleng bo tsitsitseng ba setšoantšo ho pholletsa le likhutlo tsa ho shebella tsa likhato tse 80 (ka letsohong le letšehali/ka ho le letona/holimo/tlase), e fana ka mebala e khanyang, e teteaneng le ea tlhaho.
Pontšo ena e tšehetsa li-interface tse ngata (SPI, MCU, RGB) bakeng sa kopanyo e tenyetsehang. Ka boemo bo phahameng ba khanya ea 350 cd/m², e netefatsa ponahalo e ntle esita le tlas'a mabone a khanyang a tikoloho. Tshebetso e tsamaisoa ke mokhanni ea tsoetseng pele oa **GC9107 IC**, e netefatsang ts'ebetso e boreleli le e sebetsang hantle.
Litlhaloso tsa Bohlokoa:
Karolelano ea Phapang: 800:1
Karolelano ea Tšobotsi: 3:4 (Tloaelo)
Motlakase oa Phepelo ea Analog: -0.3V ho isa ho 4.6V (2.8V e Tloaelehileng)
Mocheso o sebetsang: -20°C ho isa ho +70°C
Mocheso oa Polokelo: -30°C ho isa ho +80°C