| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.92 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×160 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 28.908×39.34 mm |
| Boholo ba Phanele | 34.5×48.8×1.4 mm |
| 'Mala | Bosweu |
| Khanya | 80 cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/128 |
| Nomoro ea Pin | 31 |
| Mokhanni oa IC | CH1127 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X192-2860KSWDG02-C31 ke mojule oa ponts'o ea COG graphic OLED ea lisenthimithara tse 1.92 e nang le qeto ea li-pixel tse 160×128.
Mojule ona o na le litekanyo tse nyane tsa sebopeho sa 34.5 × 48.8 × 1.4 mm le boholo ba sebaka se sebetsang (AA) sa 28.908 × 39.34 mm. E kopanya IC ea taolo ea CH1127, e tšehetsang li-interface tse tsamaeang ka tsela e tšoanang, li-interface tsa serial tsa I²C, le li-interface tsa serial tsa SPI tsa terata tse 4 bakeng sa khokahano e tenyetsehang.
Ka motlakase oa phepelo ea logic ea 3V le motlakase oa phepelo ea pontšo ea 12V, mojule ona oa OLED o etselitsoe mefuta e mengata ea lits'ebetso, ho kenyeletsoa:
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 270 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao, skrine ea module e nyane ea 1.92-inch ea 128x160 dot OLED. Boholo bo bonyenyane ba module ena ea ponts'o e tsoetseng pele le qeto e phahameng li etsa hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa lisebelisoa tse fapaneng tsa elektroniki.
Ka boholo ba lisenthimithara tse 1.92 feela, mojule oa ponts'o ea OLED o etselitsoe ho kopanngoa ka mokhoa o se nang sekoli le lisebelisoa tse nkehang habobebe, lioache tse bohlale, li-tracker tsa boikoetliso le lisebelisoa tse ling tse nyane tsa elektroniki. Ho sa tsotellehe boholo ba eona bo boholo, e fana ka litšoantšo tse hlakileng tse nang le qeto e phahameng ea matheba a 128x160. Netefatsa hore basebelisi ba ka natefeloa ke mebala e khanyang, litšoantšo tse hlakileng le litšoantšo tse boreleli lisebelisoa tsa bona.
Mojule oa pontsho o na le theknoloji ea OLED (organic light-emitting diode), e fanang ka melemo e 'maloa ho feta li-skrini tsa LCD tsa setso. Li-spot tsa OLED li fana ka phapang e betere, li-angle tse pharaletseng tsa ho shebella, le linako tse potlakileng tsa karabelo. Sena se bolela hore basebelisi ba ka lebella ts'ebetso e ntle ea pono libakeng tse khanyang le tse lerootho le li-angle tse fapaneng tsa ho shebella.
Ho phaella moo, theknoloji ea OLED e nolofalletsa li-module tsa ponts'o tse tšesaane le tse bobebe, e leng se etsang hore e be ntle bakeng sa lisebelisoa tse nkehang habobebe. Moralo oa eona o bolokang matla o netefatsa hore e sebelisa matla a fokolang ho feta skrine ea LCD, e thusang ho atolosa bophelo ba betri ea lisebelisoa tsa elektroniki. Tšobotsi ena e molemo haholo bakeng sa lisebelisoa tse reretsoeng ho sebelisoa nako e telele ntle le ho tjhaja khafetsa.
Ntle le bokgoni ba yona bo kgahlehang ba pono, skrine ya mojule e nyane ya 1.92-inch ya 128x160 dot OLED e boetse e na le dikarolo tse bonolo ho di sebedisa. E tshehetsa dikgetho tse ngata tsa sebopeho, ho kenyeletswa SPI (Serial Peripheral Interface) le I2C (Inter Integrated Circuit), e fanang ka ho tenyetseha ho hokela le ho kopanya mojule disebedisweng tse fapaneng tsa elektroniki.
Ho fana ka bonolo ba tšebeliso, mojule oa ponts'o o entsoe ka sebopeho se bonolo se etsang hore ho be bonolo ho tsamaea le ho sebelisana le sesebelisoa. Boholo ba eona bo bonyenyane bo netefatsa hore e ka kopana ka mokhoa o se nang mathata le meralo e fapaneng ntle le ho beha ts'ebetso kapa botle ka kakaretso kotsing.
Ka bokhutšoanyane, skrine ea mojule e nyane ea lisenthimithara tse 1.92 ea 128x160 dot OLED ke khetho e phethahetseng bakeng sa lisebelisoa tsa elektroniki tse hlokang ponts'o e nyane ea qeto e phahameng. Boholo ba eona bo bonyenyane, bokhoni bo khahlang ba pono le likarolo tse bonolo ho li sebelisa li etsa hore e be tharollo e ntle ka ho fetisisa bakeng sa baqapi le bahlahisi ho latsoa bokhabane ba theknoloji ea OLED ka mojule ona oa ponts'o o tsoetseng pele.