| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.71 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×32 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Boholo ba Phanele | 50.5×15.75×2.0 mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu) |
| Khanya | 80 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 18 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 ke mojule wa pontsho ya COG OLED. E na le boholo ba AA ba 42.218×10.538mm le moralo o mosesaane haholo wa 50.5×15.75×2.0mm, Mojule wa Pontsho ya OLED o fana ka moralo o monyane le o boreleli o hokahanang ka mokhoa o se nang sekoli le sesebediswa sefe kapa sefe sa elektroniki.
Khanya e ikhethang ea mojule ena ea 100 cd/m² e netefatsa hore ho na le litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng esita le libakeng tse bonesitsoeng hantle.
Dikgetho tsa yona tsa sebopeho se feto-fetohang di kenyeletsa parallel, I²C, le 4-wire SPI, e fanang ka menyetla ya ho kopanya e tenyetsehang ho fihlela ditlhoko tse fapaneng tsa tshebediso.
Pontšo ena ea OLED e haheletsoe ka mokhanni oa SSD1315 IC SSD1312 IC, Mojule oa Pontšo ea OLED o tiisa ts'ebetso e ikhethang le ts'epo.
Mokhanni oa IC o netefatsa phetiso ea data e potlakileng le e nepahetseng, e nolofalletsang likamano tse se nang mathata tsa basebelisi.
Ebang ke bakeng sa disebediswa tsa dipapadi tse aparwang, disebediswa tsa tlhokomelo ya bophelo bo botle, kapa ditsamaiso tse bohlale tsa tlhahiso, Mojule wa rona wa Pontšo wa OLED ke kgetho e phethahetseng ya ho ntlafatsa boiphihlelo ba mosebedisi le ho bontsha bokgoni ba nnete ba sehlahiswa sa hao.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 100 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.