| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.63 inch |
| Lipiksele | Matheba a 120x28 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Boholo ba Phanele | 21.54×6.62×1.22 mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu) |
| Khanya | 220 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | I²C |
| Mosebetsi | 1/28 |
| Nomoro ea Pin | 14 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 e lekanya lisenthimithara tse 0.63 feela, e fana ka tharollo e nyane le e feto-fetohang bakeng sa litlhoko tsa hau tsa ponts'o. Mojule ona o na le qeto ea pixel ea matheba a 120x28 le khanya e fihlang ho 270 cd/m², e netefatsang litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng. Boholo ba AA ba 15.58×3.62mm le kakaretso ea 21.54×6.62×1.22mm li etsa hore ho be bonolo ho li kopanya le lisebelisoa le litsamaiso tse fapaneng tsa elektroniki. Pontšo ena e nyane ea OLED ea lisenthimithara tse 0.63 ea 120x28 e loketse sesebelisoa se aparoang, E-Cigarette, sesebelisoa se nkehang habobebe, sesebelisoa sa tlhokomelo ea botho, pene ea rekota lentsoe, sesebelisoa sa bophelo bo botle, jj.
E 'ngoe ea likarolo tsa bohlokoa tsa li-module tsa rona tsa ponts'o ea OLED ke sebopeho sa tsona sa boleng bo holimo sa I²C, se nolofalletsang puisano le taolo e se nang sekoli. Sena se netefatsa ts'ebetso e boreleli le kopanyo e bonolo ho setaele sa hau se seng se ntse se le teng. Ho feta moo, module ea ponts'o e na le IC ea mokhanni oa SSD1312, e ntlafatsang ts'ebetso le ts'epo ea module ea ponts'o.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2.Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ya mahala;
3. Khanya e Phahameng: 270 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo(<2μS<);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.