| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.09 inch |
| Lipiksele | Matheba a 64×128 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 10.86×25.58mm |
| Boholo ba Phanele | 14×31.96×1.22mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu) |
| Khanya | 80 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | SPI ea terata tse 4 |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
N109-6428TSWYG04-H15 ke pontsho e nyane e tsebahalang ya OLED e entsweng ka dipiksele tse 64x128, boholo ba diagonale ba 1.09 inch, mojule o kentswe ka hare ka SSD1312 controller IC; e tshehetsa sebopeho sa SPI sa terata tse 4 mme e na le dipini tse 15.
Phepelo ea motlakase ea 3V. Mojule oa Pontšo ea OLED ke ponts'o ea OLED ea sebopeho sa COG e sa hlokeng khanya ea morao (e iketsang e iketsang); e bobebe ebile e sebelisa matla a tlase.
Motlakase oa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa pontšo ke 7.5V (VCC). Motlakase o nang le pontšo ea 50% ea boto ea checkerboard ke 7.4V (bakeng sa 'mala o mosoeu), mosebetsi oa ho khanna oa 1/64.
N109-6428TSWYG04-H15 e loketse haholo bakeng sa sesebelisoa se aparoang, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, lisebelisoa tsa theknoloji tse bohlale, likoloi, lisebelisoa tsa bongaka, lisebelisoa tse aparoang, jj.
Mojule oa ponts'o ea OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Ntlafatsa sehlahisoa sa hau hona joale ka mojule o mocha oa OLED, nomoro ea mohlala: N109-6428TSWYG04-H15.
Ka boholo ba eona bo bonyenyane, qeto e phahameng le khanya e phahameng, e tšepisa ho ntlafatsa phihlelo ea pono ea sesebelisoa sa hau.
Hore na o rala lintho tse aparoang, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho kapa sehlahisoa leha e le sefe sa elektroniki, mojule ona oa OLED ke khetho e phethahetseng.
Se ke oa fetoa ke monyetla oa ho isa lihlahisoa tsa hau boemong bo latelang ka mojule ona oa OLED oa sejoale-joale.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 100 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o pharaletseng oa ts'ebetso;
7.Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao theknolojing ea ponts'o - skrine e nyane ea module ea ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 1.09 ea 64 x 128. Ka boholo ba eona bo bonyenyane le ts'ebetso e phahameng, module ena ea ponts'o e etselitsoe ho isa boiphihlelo ba hau ba pono maemong a macha.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le qeto ea li-pixel tse 64 x 128, o fanang ka ho hlaka le ho hlaka ho makatsang. Pixel ka 'ngoe skrineng e ntša khanya ea eona, e leng se fellang ka mebala e khanyang le botšo bo tebileng. Ebang u shebella litšoantšo, livideo kapa mongolo, ntlha e 'ngoe le e 'ngoe e entsoe ka nepo bakeng sa boiphihlelo bo tebileng ba pono.
Boholo bo bonyenyane ba mojule ona wa pontsho wa OLED bo etsa hore o be motle bakeng sa mefuta e fapaneng ya ditshebediso moo sebaka se fokolang. Ho tloha ho diphahlo ho isa ho disebediswa tse bohlale tsa lapeng, mojule ona o ka kopanngwa ka ho se nang mathata meralong ya dihlahiswa tsa hao, o eketsa bokgoni le tshebetso e ntle. Ntlha ya wona e nyane e boetse e etsa hore e be kgetho e loketseng bakeng sa diporojeke tse hlokang ho nkeha habonolo ntle le ho beha boleng kotsing.
Ho sa tsotellehe boholo ba eona bo bonyenyane, mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le ts'ebetso e tsotehang. Skrine e na le sekhahla se phahameng sa khatholoho le nako e potlakileng ea karabelo, e netefatsang liphetoho tse boreleli lipakeng tsa liforeimi, e felisa ho fifala ha motsamao. Ebang u ntse u skrola leqephe la webo kapa u shebelletse video e potlakileng, mojule oa ponts'o o tsamaisana le motsamao o mong le o mong oa hau, o fana ka boiphihlelo bo se nang sekoli le bo khahlang ba mosebelisi.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED ha o fane feela ka litlamorao tse ntle tsa pono, empa hape o boloka matla hantle. Tsela eo theknoloji ea OLED e iponahatsang ka eona e netefatsa hore pixel ka 'ngoe e sebelisa matla feela ha ho hlokahala, e leng se eketsang bophelo ba betri ea sesebelisoa sa hau haholo. Sena se etsa hore e be se loketseng lisebelisoa tse nkehang habobebe tse hlokang ho sebetsa nako e telele ntle le ho tjhaja khafetsa.
Ntle le bokhoni ba eona bo khahlang ba pono, mojule ona oa ponts'o ea OLED o ka kopanngoa habonolo le setup ea hau e seng e ntse e le teng. Ka sebopeho se bonolo le se utloahalang, ho hokahanya mojule le sesebelisoa sa hau ke ts'ebetso e bonolo. Ho feta moo, ho lumellana ha eona le litsamaiso tse fapaneng tsa ts'ebetso le li-platform tsa nts'etsopele ho netefatsa hore u ka e kopanya ka mokhoa o se nang sekoli tikolohong ea hau ea sehlahisoa.
Natefeloa ke bokamoso ba theknoloji ea ponts'o ka skrine ea mojule e nyane ea 64 x 128 dot OLED ea lisenthimithara tse 1.09. Mojule ona o kopanya litšoantšo tse ntle, moralo o monyane le ts'ebeliso e ntle ea matla, e leng se etsang hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa projeke ea hau e latelang e ncha. Ntlafatsa lihlahisoa tsa hau ka mojule ona o motle oa ponts'o 'me u tlise boiphihlelo ba pono bo phahameng ho basebelisi ba hau.