| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.66 inch |
| Lipiksele | Matheba a 64x48 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Boholo ba Phanele | 16.42×16.9×1.25 mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu) |
| Khanya | 80 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | Parallel/ I²C / 4-wireSPI |
| Mosebetsi | 1/48 |
| Nomoro ea Pin | 28 |
| Mokhanni oa IC | SSD1315 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
Mojule oa N066-6448TSWPG03-H28 ke ponts'o ea COG OLED ea maemo a bareki, boholo ba diagonal ba 0.66 inch, e entsoe ka qeto ea matheba a 64x48. Mojule ona oa OLED o haheletsoe ka SSD1315 IC; e tšehetsa sebopeho sa Parallel/ I²C /4-wireSPI; motlakase oa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa ponts'o ke 7.5V(VCC). Motlakase o nang le ponts'o ea checkerboard ea 50% ke 7.25V (bakeng sa 'mala o mosoeu), mosebetsi oa ho khanna ke 1/48. Mojule oa N066-6448TSWPG03-H28 o tšehetsa phepelo ea ka hare ea Charge Pump le phepelo ea kantle ea VCC.
Mojule ona o loketse disebediswa tse aparwang, disebediswa tse nkehang habobebe, jj. O ka sebediswa mochesong o tlohang ho –40℃ ho isa ho +85℃; mocheso wa polokelo ya wona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 430 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo(<2μS<);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.