| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | Lisenche tse 3.12 |
| Lipiksele | Matheba a 256×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Boholo ba Phanele | 88×27.8×2.0 mm |
| 'Mala | Tšoeu/Putsoa/Bosehla |
| Khanya | 60 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e bapileng/e nang le terata tse 4 |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 30 |
| Mokhanni oa IC | SSD1322UR1(COF) |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 ke pontsho ya 3.12” ya Graphic OLED, e entsweng ka qeto ya dipiksele tse 256×64.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le tekanyo ea kemiso ea 88×27.8×2.0 mm le boholo ba AA 76.78×19.18 mm;
Mojule ona o haheletsoe ka sesebelisoa sa taolo sa SSD1322UR1(COF) IC; e ka tšehetsoa ka tsela e ts'oanang, li-interface tsa SPI tsa mela e 4, le I²C; motlakase oa phepelo ea logic ke 2.5V (boleng bo tloaelehileng), mosebetsi oa ho khanna oa 1/64.
X312-5664ASWDF01-C30 ke pontsho ya OLED ya sebopeho sa COF, mojule ona wa OLED o loketse ditshebediso tsa bongaka, phanele ya taolo, mochini wa ho itlhahloba, mechini ya ditekete, dimithara tsa ho paka, jj.
Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Ka mojule oa X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED le likarolo tsa eona tse tsoetseng pele, bareki ba ka fumana boiphihlelo bo botle ba pono.
Ho tsamaellana ha eona le mokhanni oa SSD1322 IC ho netefatsa ts'ebetso le ts'ebetso e ntle ka ho fetisisa.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. E tla u tlisetsa litharollo tsa ponts'o tse tsoetseng pele ho ntlafatsa lihlahisoa tsa hau le ho ntlafatsa boiphihlelo ba mosebelisi.
Re tšepe hore re tla fihlela litlhoko tsohle tsa mojule oa hau oa OLED 'me re lumelle boiphihlelo ba rona ho u tataisa katlehong.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 80 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.