| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.96 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 21.744×11.204 mm |
| Boholo ba Phanele | 26.70×19.26×1.45 mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu/Putsoa/Y&B) |
| Khanya | 80 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | SPI/I²C e tsamaellanang / 4-wire SPI/I²C |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 30 |
| Mokhanni oa IC | SSD1315 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWAG01-H30 ke pontsho e nyane e tsebahalang ya OLED e entsweng ka dipiksele tse 128x64, boholo ba diagonale ba 0.96 inch, mojule o kentswe ka hare ka SSD1315 controller IC; e tshehetsa sebopeho sa Parallel /4-wire SPI/I²C mme e na le diphini tse 30.
Phepelo ea motlakase ea 3V. Mojule oa Pontšo ea OLED ke ponts'o ea OLED ea sebopeho sa COG eo ho sa hlokeng khanya ea morao (e iketsang emissive); motlakase oa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa pontšo ke 9V (VCC).
Motlakase o nang le pontsho ya 50% ya boto ya ho hlahloba ke 7.25V (bakeng sa mmala o mosweu), 1/64 ya mosebetsi wa ho kganna.
X096-2864KSWAG01-H30 e loketse lits'ebetso tse bohlale tsa lapeng, li-POS tsa lichelete, lisebelisoa tsa theknoloji tse bohlale, lisebelisoa tsa bongaka, jj.
Mojule ona o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 80(metsotso) cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o pharaletseng oa ts'ebetso
7. Tšebeliso e tlase ea matla;
X096-2864KSWAG01-H30 ke pontsho e nyane e tsebahalang ya OLED e entsweng ka dipiksele tse 128x64, boholo ba diagonale ba 0.96 inch, mojule o kentswe ka hare ka SSD1315 controller IC; e tshehetsa sebopeho sa Parallel /4-wire SPI/I²C mme e na le diphini tse 30.
Re hlahisa sehlahisoa sa rona sa morao-rao, skrine e nyane ea OLED ea 128x64 dot OLED ea lisenthimithara tse 0.96. Theknoloji ena ea sejoale-joale e etselitsoe ho u fa boiphihlelo bo botle ba pono bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa ponts'o.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le skrine e nyane ea lisenthimithara tse 0.96 'me o fana ka boima bo phahameng ba matheba a 128x64. Theknoloji ea OLED (organic light-emitting diode) e netefatsa mebala e khanyang le boleng bo nepahetseng ba setšoantšo, e etsa hore litaba tsa hau li phele. Ebang u etsa sesebelisoa se senyenyane se tšoaroang ka letsoho kapa sistimi e kentsoeng, mojule ona o phethahetse bakeng sa ho bonts'a tlhahisoleseling ka mokhoa o hlakileng le o khutšoanyane.
Li-screen tsa module tsa pontsho ea OLED li na le mefuta e mengata ea lits'ebetso le ts'ebeliso, 'me li loketse liindasteri tse fapaneng. E ka sebelisoa ho li-apareable, li-smartwatches, li-tracker tsa boikoetliso, lisebelisoa tsa bongaka, lits'ebetso tsa likoloi, le tse ling. Boholo ba eona bo bonyenyane bo e etsa hore e be ntle bakeng sa lisebelisoa tse hlokang pontsho e nyane ha li ntse li boloka ts'ebetso e phahameng.
Mojule ona ha o kgahle feela ka pono empa hape o matla. Taolo ya wona e kentsweng kahare e bonolo ho e sebedisa mme e hokahane hantle le merero ya hao e seng e ntse e le teng. Tshebediso e sebetsang ya matla ya mojule e tiisa bophelo bo bolelele ba betri, e netefatsa hore sesebediswa sa hao se sebetsa nako e telele ntle le ho tjhaja kgafetsa.
Ho phaella moo, skrine sa mojule wa pontsho ya OLED se na le sekhutlo se seholo sa ho shebella, se dumellang basebedisi ho bona dikahare ka ho hlaka ho tswa mahlakoreng a fapaneng. Sena se etsa hore e be ntle bakeng sa disebediswa tse hlokang dibaka tse tenyetsehang tsa ho shebella, ho netefatsa hore di a sebediswa ebile di bonolo.
Ntle le tshebetso e ntle haholo, mojule ona o entswe ka ho nahana ka ho tshwarella le ho phela nako e telele. Kaho ya wona e tiileng le thepa ya boleng bo hodimo di e dumella ho hanela tshusumetso le tshenyo, ho netefatsa tharollo e tshepahalang le e tshwarellang nako e telele ya pontsho bakeng sa dihlahiswa tsa hao.
Ka kakaretso, skrine ea mojule ea pontšo e nyane ea 128x64 dot OLED ea lisenthimithara tse 0.96 ke tharollo e ntle ea pontšo e kopanyang ts'ebetso e ntle ea pono, ts'ebetso le ho tšoarella. Ka lits'ebetso tsa eona tse feto-fetohang le ts'ebetso e ntle, mojule ona ke khetho e ntle bakeng sa mang kapa mang ea batlang pontšo ea boleng bo holimo le ea boleng bo holimo. E fana ka litharollo tse tšepahalang tsa pontšo bakeng sa merero ea bona e mecha.
ly. Mojule oa Pontšo ea OLED ke ponts'o ea OLED ea sebopeho sa COG eo ho sa hlokeng khanya ea morao (e iketsang emissive); motlakase oa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa pontšo ke 9V (VCC).
Motlakase o nang le pontsho ya 50% ya boto ya ho hlahloba ke 7.25V (bakeng sa mmala o mosweu), 1/64 ya mosebetsi wa ho kganna.
X096-2864KSWAG01-H30 e loketse lits'ebetso tse bohlale tsa lapeng, li-POS tsa lichelete, lisebelisoa tsa theknoloji tse bohlale, lisebelisoa tsa bongaka, jj.
Mojule ona o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.