| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.96 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 21.74×11.175 mm |
| Boholo ba Phanele | 26.7×19.26×1.45 mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu/Putsoa) |
| Khanya | 90 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 3-/4-wire SPI, I²C |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 30 |
| Mokhanni oa IC | SSD1315 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X096-2864KLBAG39-C30 ke pontsho e nyane e tsebahalang ya OLED e entsweng ka dipiksele tse 128x64, boholo ba diagonale ba 0.96 inch, mojule o kentswe ka hare ka taolo ya SSD1315 IC; e tshehetsa sebopeho sa 8-bit 68XX/80XX Parallel, 3-/4-wire SPI, I²C mme e na le diphini tse 30.
Phepelo ea motlakase ea 3V. Mojule oa Pontšo ea OLED ke ponts'o ea OLED ea sebopeho sa COG eo ho sa hlokeng khanya ea morao (e iketsang emissive); motlakase oa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa pontšo ke 9V (VCC).
Motlakase o nang le pontsho ya 50% ya boto ya ho hlahloba ke 7.25V (bakeng sa mmala o mosweu), 1/64 ya mosebetsi wa ho kganna.
X096-2864KLBAG39-C30 e loketse lits'ebetso tse bohlale tsa lapeng, li-POS tsa lichelete, lisebelisoa tsa theknoloji tse bohlale, lisebelisoa tsa bongaka, jj.
Mojule ona o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Jwalo ka moetapele indastering ya OLED, re motlotlo ho fana ka dihlahiswa tse fihlelang maemo a hodimo a boleng le botshepehi. Diphanele tsa rona tsa OLED di entswe ka hloko ho netefatsa tshebetso e phahameng, nako e telele le ho tshwarella. Latsoa dipono tse kgahlehang le phapang e hodimo e tla hapa bamameli ba hao le ho etsa hore sehlahiswa sa hao se hlahelle ho bahlodisani.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 90(metsotso) cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao: skrine e nyane ea ponts'o ea OLED ea matheba a 128x64. Theknoloji ena ea sejoale-joale e etselitsoe ho u fa boiphihlelo bo se nang sekoli le bo tebileng ba pono joalo ka ha ho e-so ka ho ba teng pele.
Ka boholo ba eona bo bonyenyane le ponts'o e nang le qeto e phahameng, skrine ena ea OLED e loketse mefuta e fapaneng ea lits'ebetso ho kenyeletsoa le lintho tse aparoang, lisebelisoa tse bohlale, lisebelisoa tsa indasteri, le tse ling. Qeto ea matheba a 128x64 e netefatsa litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng, e u lumella ho bonts'a mebala e khanyang le litaba tse qaqileng.
Mojule oa pontsho o sebelisa theknoloji ea OLED (organic light-emitting diode), e fanang ka melemo e mengata ho feta li-skrini tsa LCD tsa setso. OLED e fana ka phapang e phahameng le ho nepahala ha 'mala, e leng se fellang ka botšo bo tebileng le melumo e hlakileng haholoanyane. Tlhaho ea khanya ea OLED e felisa tlhoko ea leseli la morao, e lumellang lipontšo tse tšesaane le tse bolokang matla haholoanyane.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED ha o fane feela ka litlamorao tse ntle tsa pono, empa hape o na le mekhoa e mengata. Boholo ba eona bo bonyenyane bo e lumella ho kopanngoa habonolo moralong ofe kapa ofe ntle le ho beha ts'ebetso kotsing. Mojule ona o etselitsoe ho kopanngoa habonolo ha plug-and-play, o loketse baenjiniere ba nang le boiphihlelo le batho ba ratang ho itlosa bolutu. E boetse e tšehetsa li-interface tse fapaneng tsa puisano ho netefatsa hore lia lumellana hantle le li-microcontroller tse fapaneng le li-platform tsa nts'etsopele.
Ho phaella moo, mojule ona wa pontsho ya OLED o na le dikhutlo tse ntle tsa ho shebella, tse o dumellang ho natefelwa ke dipono tse hlakileng ho tloha lehlakoreng lefe kapa lefe. Ebang o ka tlung kapa kantle, skrine e dula e bonahala hantle esita le maemong a thata a mabone.
Ntle le bokgoni ba yona bo kgahlehang ba pontsho, mojule ona o boetse o tiile. O na le kaho e tshwarellang mme o hanela dibaka tse thata. Tshebediso e tlase ya matla ya theknoloji ya OLED e netefatsa bophelo bo bolelele ba betri disebedisweng tse nkehang habobebe, ka hona e ntlafatsa boiphihlelo ba mosebedisi ka kakaretso.
Ka kakaretso, skrine ea rona e nyane ea ponts'o ea OLED ea 128x64 dot ke sehlahisoa se setle se kopanyang ts'ebetso e ntle ea pono, ho tenyetseha le ho tšoarella. Ka ponts'o ea eona ea qeto e phahameng, boholo bo nyane le theknoloji ea ho boloka matla, ke khetho e phethahetseng bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng. Ntlafatsa boiphihlelo ba hau ba ponts'o 'me u hlahlobe menyetla e sa feleng ka skrine ena e ikhethang ea OLED.