| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.30 inch |
| Lipiksele | Matheba a 64×128 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Boholo ba Phanele | 17.1×35.8×1.43 mm |
| 'Mala | Bosweu/Boputsoa |
| Khanya | 100 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | I²C/4-wire SPI |
| Mosebetsi | 1/128 |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X130-6428TSWWG01-H13 ke pontsho ya OLED ya Graphic ya 1.30 inch e nang le sebopeho sa COG; e entswe ka qeto ya dipiksele tse 64x128.
Pontšo ea OLED e na le tekanyo ea kemiso ea 17.1×35.8×1.43 mm le boholo ba AA 14.7×29.42 mm;
Mojule ona o haheletsoe ka har'a sesebelisoa sa taolo sa SSD1312 IC; e tšehetsa sebopeho sa 4-Wire SPI, /I²C, motlakase oa phepelo bakeng sa Logic 3V (boleng bo tloaelehileng), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa pontšo ke 12V. Mosebetsi oa ho khanna oa 1/128.
X130-6428TSWWG01-H13 ke mojule oa ponts'o ea OLED ea sebopeho sa COG e bobebe, e nang le matla a tlase, 'me e tšesaane haholo.
E loketse disebediswa tsa mithara, dikopo tsa lapeng, di-POS tsa ditjhelete, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, disebediswa tsa theknoloji e bohlale, disebediswa tsa dikoloi, tsa bongaka, jj.
Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +70℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Ka kakaretso, mojule oa rona oa OLED (Model X130-6428TSWWG01-H13) ke khetho e phethahetseng bakeng sa baqapi le bahlahisi ba batlang litharollo tse nyane tsa pontšo tse nang le qeto e phahameng.
Ka moralo oa eona o motle, khanya e ntle haholo le likhetho tse feto-fetohang tsa sebopeho, phanele ena ea OLED e loketse lits'ebetso tse fapaneng.
Lumela hore boiphihlelo ba rona theknolojing ea OLED bo tla u fa phihlelo e ntle ea pono e tla u siea u e-na le maikutlo a tebileng.
Khetha di-module tsa rona tsa OLED mme o notlolle menyetla e sa feleng ya theknoloji ena e tswetseng pele ya pontsho.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 160 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 10000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao: skrine ea module ea ponts'o ea OLED e nyane ea lisenthimithara tse 1.30. Skrine ena e nyane, e nang le qeto e phahameng e etselitsoe ho fana ka boiphihlelo bo botle ba pono bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng.
Boholo ba skrine sa mojule ona oa ponts'o ea OLED ke lisenthimithara tse 1.30 feela. Leha boholo bo le bonyenyane, boleng ha bo amehe ho hang. Ka qeto ea matheba a 64 x 128, e fana ka litšoantšo tse hlakileng le mebala e khanyang, e leng se etsang hore e be e phethahetseng bakeng sa projeke efe kapa efe e hlokang ponts'o e khahlang mahlo.
Theknoloji ea OLED e sebelisitsoeng mojuleng ona e netefatsa phapang e phahameng, e fellang ka botšo bo tebileng le bosweu bo hlakileng, e fellang ka ho hlahisa mebala e makatsang le ho hlaka ho ntlafetseng. Ebang u rala sesebelisoa se aparoang kapa ponts'o e nyane ea tlhahisoleseling, skrine ena e tla fana ka boiphihlelo bo botle ba ho shebella.
E 'ngoe ea melemo e meholo ea lipontšo tsa OLED ke ho tenyetseha ha tsona, 'me mojule ona ha o mokhelo. Moralo oa eona o mosesaane le o bobebe o etsa hore e ikamahanye haholo le lintlha tse fapaneng tsa sebopeho, e leng se lumellang ho kopanngoa ha lihlahisoa tsa hau ka mokhoa o se nang sekoli. Hore na u hloka skrine bakeng sa sesebelisoa sa mohala, oache e bohlale, kapa esita le sesebelisoa sa bongaka, mojule ona oa pontšo ea OLED o tla lekana hantle.
Ntle le ponahalo e ntle le ho tenyetseha, mojule ona o fana ka sekhutlo se seholo sa ho shebella, ho netefatsa hore pontsho e dula e hlakile ebile e hlakile ha e shejwa ho tsoa mahlakoreng a fapaneng. Tšobotsi ena e bohlokoa haholo bakeng sa lits'ebetso tse nang le basebelisi ba bangata kapa ha ponahalo ho tsoa mahlakoreng 'ohle e le ea bohlokoa.
Ho phaella moo, mojule ona wa pontsho ya OLED o tiile. Ka tshebediso ya wona e tlase ya matla le ho tshwarella haholo, o etseditswe ho ba le bophelo bo bolelele ba tshebeletso, e leng se etsang hore o lokele merero e hlokang tshebetso e tswelang pele.
Ka bokhutšoanyane, skrine ea rona ea module ea ponts'o ea OLED e nyane ea lisenthimithara tse 1.30 e kopanya boleng bo khahlang ba pono, ho tenyetseha le ho tšoarella, e leng se etsang hore e be ntle bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng. Boholo ba eona bo bonyenyane le qeto e phahameng li tla ntlafatsa projeke efe kapa efe, ha sekhutlo sa eona se seholo sa ho shebella se tiisa ponts'o e ikhethang. Ponahalo ho tsoa maikutlong a fapaneng. Ntlafatsa lipontšo tsa hau tsa lihlahisoa ka theknoloji ea rona ea OLED ea sejoale-joale 'me u hohele basebelisi ba hau ka litšoantšo tse ntle.