| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.40 inch |
| Lipiksele | Matheba a 160×160 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 25×24.815 mm |
| Boholo ba Phanele | 29×31.9×1.427 mm |
| 'Mala | Bosweu |
| Khanya | 100 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-wire SPI, I2C |
| Mosebetsi | 1/160 |
| Nomoro ea Pin | 30 |
| Mokhanni oa IC | CH1120 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 ke mojule wa pontsho ya OLED ya COG ya 1.40"; e entswe ka dipiksele tse 160×160. Mojule wa OLED o kentswe ka hare ka CH1120 controller IC; e tshehetsa di-interface tsa Parallel/I²C/4-wire SPI.
Mojule oa OLED COG o mosesaane haholo, o bobebe ebile o sebelisa matla a tlase, e leng se loketseng lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, lisebelisoa tse aparoang, sesebelisoa se bohlale sa bongaka, lisebelisoa tsa bongaka, jj.
Mojule oa ponts'o ea OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Ka bokhutšoanyane, mojule oa ponts'o ea X140-6060KSWAG01-C30 OLED ke tharollo e nyane, e nang le qeto e phahameng, le e feto-fetohang e loketseng liindasteri tse fapaneng.
Ka moralo oa eona o bobebe, tšebeliso e tlase ea matla le botsitso bo botle ba mocheso, ke khetho e phethahetseng bakeng sa lits'ebetso ho tloha lisebelisoa tsa lisebelisoa ho isa ho lisebelisoa tsa bongaka.
Latsoa lipono tse ntle le ts'ebetso e tšepahalang ka mojule oa OLED.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 150 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 10000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.