| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.33 inch |
| Lipiksele | Matheba a 32 x 62 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 8.42×4.82 mm |
| Boholo ba Phanele | 13.68×6.93×1.25 mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu) |
| Khanya | 220 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | I²C |
| Mosebetsi | 1/32 |
| Nomoro ea Pin | 14 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
N069-9616TSWIG02-H14 ke pontsho ya COG OLED ya maemo a bareki, boholo ba diagonal ba 0.69 inch, e entswe ka qeto ya dipiksele tse 96x16. Mojule ona wa Pontsho ya OLED ya 0.69 inch o kentswe ka hare ho SSD1312 IC; o tshehetsa sebopeho sa I²C, motlakase wa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), mme motlakase wa phepelo bakeng sa pontsho ke 8V(VCC). Motlakase o nang le pontsho ya checkerboard ya 50% ke 7.5V (bakeng sa mmala o mosweu), mosebetsi wa ho kganna ke 1/16.
N069-9616TSWIG02-H14 ena ke pontsho e nyane ya COG OLED ya 0.69 inch e tshesane haholo, e bobebe, mme e na le tshebediso e tlase ya matla. E loketse haholo bakeng sa ditshebediso tse bohlale tsa lapeng, disebediswa tsa bongaka, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, tse ka aparwang ka bohlale, jj. E ka sebediswa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso wa yona wa polokelo o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 430 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo(<2μS<);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona bo bocha, Skrine ea Module ea Pontšo ea Micro 96x16 Dots OLED ea 0.69"! Module ena ea ponts'o ea sejoale-joale e ikemiselitse ho fetola tsela eo u shebang le ho sebelisana le tlhahisoleseling ka eona.
Ka boholo bo bonyenyane ba lisenthimithara tse 0.69 feela, mojule ona oa ponts'o ea OLED o fana ka qeto e hlakileng le e khanyang ea matheba a 96x16. Ho fapana le lipontšo tsa LCD tsa setso, theknoloji ea OLED e fana ka phapang e phahameng le ho hlaka, e etsang hore karolo e 'ngoe le e 'ngoe ea litaba e phele. Hore na u e sebelisa bakeng sa lisebelisoa tsa elektroniki tsa bareki, lintho tse aparoang, kapa lits'ebetso tsa indasteri, mojule ona oa ponts'o o tla ntlafatsa boiphihlelo ba mosebelisi ka ho fana ka litšoantšo le mongolo o ikhethang.
E 'ngoe ea likarolo tsa bohlokoa tsa mojule ona oa ponts'o ea OLED ke ho tenyetseha ha eona. Boholo ba eona bo bonyenyane le qeto e phahameng li etsa hore e be e phethahetseng bakeng sa lisebelisoa tse nyane moo sebaka se fokolang. Ka tšebeliso ea eona e tlase ea matla, e netefatsa bophelo ba betri bo bolelele, e leng sa bohlokoa bakeng sa lisebelisoa tsa elektroniki tse nkehang habobebe. Ho feta moo, e etselitsoe ho kopanngoa habonolo lits'ebetsong tse teng, ka lebaka la tšehetso ea eona ea SPI (Serial Peripheral Interface).
Mojule oa ponts'o ea OLED o boetse o fana ka ho tšoarella ho hoholo, e leng se etsang hore e lokele libaka tse fapaneng. E na le mocheso o pharaletseng oa ts'ebetso, e leng se etsang hore e lokele lits'ebetso tsa kahare le kantle. Ho hanyetsa ha eona boemo bo holimo khahlanong le ho tšoha le ho thothomela ho netefatsa ts'ebetso e tšepahalang esita le maemong a thata, e leng se etsang hore e be e loketseng ho sebelisoa mechining ea indasteri le likoloing.
Ho feta moo, mojule ona wa pontsho ya OLED o feto-fetohang o bonolo ho o fetola ho fihlela ditlhoko tsa hao tse ikgethang. O ka hlophiswa ho bontsha mebala e fapaneng, difonte le ditshwantsho, e leng se o dumellang ho etsa sebopeho se ikgethang le se hapang mahlo. O ka boela wa sebedisa monyetla wa sekhutlo sa wona se seholo sa ho shebella, ho netefatsa hore dikahare tsa hao di balwa habonolo ho tloha mahlakoreng ohle.
Qetellong, Skrine ea Module ea Pontšo ea OLED ea Micro 96x16 Dots ea 0.69" ke sesebelisoa se fetolang papali lefatšeng la theknoloji ea ponts'o. Boholo ba eona bo bonyenyane, qeto e phahameng, le ts'ebetso e ikhethang li etsa hore e be ea bohlokoa bakeng sa sehlahisoa leha e le sefe se hlokang sebopeho se setle sa pono le se bonolo ho se sebelisa. Ebang u indastering ea lisebelisoa tsa elektroniki tsa bareki kapa u rala lits'ebetso tse tsoetseng pele tsa indasteri, module ena ea ponts'o ea OLED e tla isa lihlahisoa tsa hau boemong bo latelang. Tsetela moduleng ona o mocha oa ponts'o 'me u phahamise boiphihlelo ba hau ba mosebelisi ho feta leha e le neng pele.