| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.32 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×96 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Boholo ba Phanele | 32.5×29.2×1.61 mm |
| 'Mala | Bosweu |
| Khanya | 80 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/96 |
| Nomoro ea Pin | 25 |
| Mokhanni oa IC | SSD1327 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
Ho hlahisa N132-2896GSWHG01-H25, mojule oa ponts'o oa OLED oa sebopeho sa COG o tsoetseng pele o kopanyang moralo o bobebe, tšebeliso e tlase ea matla le profil e tšesaane haholo. Pontšo e lekanya lisenthimithara tse 1.32 mme e na le qeto ea pixel ea matheba a 128×96, e fanang ka litšoantšo tse hlakileng bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng. Mojule o na le boholo bo bonyenyane ba 32.5×29.2×1.61 mm, e leng se etsang hore e be e loketseng lisebelisoa tse nang le sebaka se fokolang.
E 'ngoe ea likarolo tse ikhethang tsa mojule ona oa OLED ke khanya ea eona e ntle haholo. Pontšo e na le khanya e fokolang ea 100 cd/m², e netefatsang ponahalo e ntle esita le libakeng tse khanyang. Hore na u e sebelisa bakeng sa lisebelisoa tsa lisebelisoa, lits'ebetso tsa lapeng, POS ea lichelete, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, lisebelisoa tsa theknoloji e bohlale, lisebelisoa tsa bongaka, jj. mojule o tla fana ka sebopeho se hlakileng le se hlakileng sa mosebelisi.
N132-2896GSWHG01-H25 e etselitsoe ho sebetsa maemong a fapaneng mme e sebetsa ka mokhoa o phethahetseng maemong a mocheso a -40°C ho isa ho +70°C. Ho phaella moo, maemo a mocheso oa polokelo ea eona ke -40℃ ho isa ho +85℃, e leng se netefatsang ts'ebetso e tšepahalang esita le libakeng tse feteletseng. Sena se etsa hore e lokele lits'ebetso tse hlokang botsitso le ho tšoarella, e leng se u fang khotso ea kelello ea hore lisebelisoa tsa hau li tla sebetsa ka mokhoa o tšepahalang maemong afe kapa afe.
①E tšesaane – Ha ho hlokahale khanya ea morao, e iketsang e iketsang e ntshang;
②Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
③Khanya e Phahameng: 100 cd/m²;
④Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 10000:1;
⑤Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
⑥Mocheso o Moholo oa Ts'ebetso
⑦Tšebeliso e tlase ea matla;