| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.30 inch |
| Lipiksele | Matheba a 64×128 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Boholo ba Phanele | 17.1×35.8×1.43 mm |
| 'Mala | Bosweu/Boputsoa |
| Khanya | 100 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | I²C/4-wire SPI |
| Mosebetsi | 1/128 |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
Ho hlahisa X130-6428TSWWG01-H13 – pontsho ya OLED ya Graphic ya lisenthimithara tse 1.30 e sebetsang hantle haholo e nang le sebopeho sa COG, e fanang ka ditshwantsho tse hlakileng ka qeto ya yona ya dipiksele tse 64×128.
E etselitsoe ho kopanngoa ho kopaneng, mojule ona oa OLED o na le profil e tšesaane haholo e nang le litekanyo tsa kakaretso ea 17.1×35.8×1.43 mm le boholo ba sebaka se sebetsang (AA) sa 14.7×29.42 mm. E tsamaisoa ke taolo ea SSD1312 e hahiloeng kahare, e fana ka khokahano e tenyetsehang ka tšehetso bakeng sa li-interface tsa 4-Wire SPI le I²C. Mojule o sebetsa ka motlakase oa phepelo ea logic oa 3V (e tloaelehileng) le motlakase oa phepelo ea pontšo oa 12V, ka potoloho ea mosebetsi oa ho khanna ea 1/128.
Ho kopanya kaho e bobebe, bokgoni ba ho boloka matla, le sebopeho se setle, X130-6428TSWWG01-H13 e loketse mefuta e mengata ya dikopo, ho kenyeletswa disebediswa tsa ho lekanya, disebediswa tsa lapeng, ditsamaiso tsa POS tsa ditjhelete, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, theknoloji e bohlale, dipontsho tsa dikoloi, le disebediswa tsa bongaka.
Mojule ona oa OLED, o entsoeng ka mokhoa oa ho tšepahala, o sebetsa hantle mochesong o pakeng tsa -40°C le +70°C 'me o ka mamella maemo a polokelo ho tloha ho -40°C ho isa ho +85°C, o netefatsa ts'ebetso e tsitsitseng libakeng tse hlokang botsitso.
Hobaneng o lokela ho kgetha X130-6428TSWWG01-H13?
E kopane le Qeto e Phahameng: E loketse meralo e nang le sebaka se fokolang e hlokang pono e hlakileng.
Tshebetso e Matla: E hahiloe ho mamella maemo a feteletseng.
Mefuta e Meholo ea Tšebeliso: E loketse tšebeliso ea indasteri, bareki le bongaka.
Ka khanya ea eona e phahameng ka ho fetisisa, moralo o motle, le theknoloji ea OLED ea sejoale-joale, X130-6428TSWWG01-H13 e fa baqapi le bahlahisi matla a ho theha litharollo tse ncha tse nang le tšusumetso e ikhethang ea pono.
Natefeloa ke bokamoso ba theknoloji ea ponts'o - khetha li-module tsa rona tsa OLED 'me u phele mehopolo ea hau ka ho hlaka le ho tšepahala ho sa bapisoeng.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 160 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 10000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao: skrine ea module ea ponts'o ea OLED e nyane ea lisenthimithara tse 1.30. Skrine ena e nyane, e nang le qeto e phahameng e etselitsoe ho fana ka boiphihlelo bo botle ba pono bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng.
Boholo ba skrine sa mojule ona oa ponts'o ea OLED ke lisenthimithara tse 1.30 feela. Leha boholo bo le bonyenyane, boleng ha bo amehe ho hang. Ka qeto ea matheba a 64 x 128, e fana ka litšoantšo tse hlakileng le mebala e khanyang, e leng se etsang hore e be e phethahetseng bakeng sa projeke efe kapa efe e hlokang ponts'o e khahlang mahlo.
Theknoloji ea OLED e sebelisitsoeng mojuleng ona e netefatsa phapang e phahameng, e fellang ka botšo bo tebileng le bosweu bo hlakileng, e fellang ka ho hlahisa mebala e makatsang le ho hlaka ho ntlafetseng. Ebang u rala sesebelisoa se aparoang kapa ponts'o e nyane ea tlhahisoleseling, skrine ena e tla fana ka boiphihlelo bo botle ba ho shebella.
E 'ngoe ea melemo e meholo ea lipontšo tsa OLED ke ho tenyetseha ha tsona, 'me mojule ona ha o mokhelo. Moralo oa eona o mosesaane le o bobebe o etsa hore e ikamahanye haholo le lintlha tse fapaneng tsa sebopeho, e leng se lumellang ho kopanngoa ha lihlahisoa tsa hau ka mokhoa o se nang sekoli. Hore na u hloka skrine bakeng sa sesebelisoa sa mohala, oache e bohlale, kapa esita le sesebelisoa sa bongaka, mojule ona oa pontšo ea OLED o tla lekana hantle.
Ntle le ponahalo e ntle le ho tenyetseha, mojule ona o fana ka sekhutlo se seholo sa ho shebella, ho netefatsa hore pontsho e dula e hlakile ebile e hlakile ha e shejwa ho tsoa mahlakoreng a fapaneng. Tšobotsi ena e bohlokoa haholo bakeng sa lits'ebetso tse nang le basebelisi ba bangata kapa ha ponahalo ho tsoa mahlakoreng 'ohle e le ea bohlokoa.
Ho phaella moo, mojule ona wa pontsho ya OLED o tiile. Ka tshebediso ya wona e tlase ya matla le ho tshwarella haholo, o etseditswe ho ba le bophelo bo bolelele ba tshebeletso, e leng se etsang hore o lokele merero e hlokang tshebetso e tswelang pele.
Ka bokhutšoanyane, skrine ea rona ea module ea ponts'o ea OLED e nyane ea lisenthimithara tse 1.30 e kopanya boleng bo khahlang ba pono, ho tenyetseha le ho tšoarella, e leng se etsang hore e be ntle bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng. Boholo ba eona bo bonyenyane le qeto e phahameng li tla ntlafatsa projeke efe kapa efe, ha sekhutlo sa eona se seholo sa ho shebella se tiisa ponts'o e ikhethang. Ponahalo ho tsoa maikutlong a fapaneng. Ntlafatsa lipontšo tsa hau tsa lihlahisoa ka theknoloji ea rona ea OLED ea sejoale-joale 'me u hohele basebelisi ba hau ka litšoantšo tse ntle.