| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 3.97 inch |
| Lipiksele | Matheba a 480×800 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Boholo ba Phanele | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 16.7M |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | MIPI |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | ST7701S |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 8 e tšoeu e nang le li-chip |
| Palo ea li-volts | 2.7~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 ke mojule oa ponts'o ea IPS TFT-LCD ea lisenthimithara tse 3.97; e entsoe ka qeto ea li-pixel tse 480 x 800.
Mojule ona o tshehetsa sebopeho sa MIPI DSI Serial (mela e 2), o na le phanele ya IPS e nang le melemo ya sekhutlo se sephara sa ho shebella sa Left:85 / Left:85 / Hodimo:85 / Tlase:dikhilograma tse 85 (e tlwaelehileng), karolelano ya phapang 800 (boleng bo tlwaelehileng), kganya 350 cd/m² (boleng bo tlwaelehileng), phanele ya bokahodimo e sa Kganyeng.
Pontšo ena ea MIPI LCD ea lisenthimithara tse 3.97 ke mokhoa oa portrait; e kopantse mokhanni oa IC ST7701S moduleng, bophahamo ba motlakase oa phepelo ea sebopeho bo tloha ho 2.7V ho isa ho 3.3V.
Phanele ena e na le mefuta e mengata ea maikutlo, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse nang le tlhaho e khotše.
E loketse haholo lisebelisoa tse nyane tsa indasteri, litsamaiso tsa tlhokomelo ea polokeho, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, lirekoto tsa ho khanna, le lits'ebetso tse ling tsa lihlahisoa.
Mojule ona oa TFT o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -20℃ ho isa ho +70℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.