| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | Lisenche tse 3.95 |
| Lipiksele | Matheba a 480×480 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Boholo ba Phanele | 40.44×57×2 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 262K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU/RGB |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | ST7701S |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 8 e tšoeu e nang le li-chip |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.2 g |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 ke mojule wa IPS TFT-LCD wa disekwere tse 3.95-inch o entsweng ka dipiksele tse 480 x 480.
Mojule o tshehetsa sebopeho sa RGB mme o amohela phanele ya IPS, ka letsohong le letshehadi: 80/ka ho le letona: 80/ka hodimo: 80/ka tlase: di-degree tse 80 (boleng bo tlwaelehileng) sekhutlo se pharaletseng sa ho shebella, phapang 1000:1 (boleng bo tlwaelehileng), kganya 350 cd/m² (boleng bo tlwaelehileng), phanele ya khalase e kganyang, karolelano ya karolo 1:1.
Mojule oa TFT040B039 o hahiloe ka sesebelisoa sa taolo sa ST7701S IC, 'me bophahamo ba motlakase oa phepelo ea motlakase oa sebopeho ke 2.5V ~ 3.3V, ka boleng bo tloaelehileng ba 2.8V.
Moetso oa TFT040B039 o na le mocheso o sebetsang oa -20 ℃ ho isa ho +70 ℃; Mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ~ +80 ℃.
E loketse haholo lits'ebetsong tse kang lisebelisoa tsa bongaka, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, le sistimi ea ho lekola ts'ireletso.