| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 10.1 inch |
| Lipiksele | Matheba a 1024×600 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Boholo ba Phanele | 235 ×143 ×3.5 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 16.7 M |
| Khanya | 250 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | RGB ea 8-bit e tsamaellanang |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | TBD |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | 3.0~3.6 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A ke mojule wa pontsho wa TFT-LCD wa intshi tse 10.1; o entswe ka qeto ya dipiksele tse 1024×600. Phanele ena ya pontsho e na le boholo ba mojule wa 235 × 143 × 3.5 mm le boholo ba AA ba 222.72 × 125.28 mm. Mokgwa wa pontsho hangata o mosweu, mme sebopeho ke RGB. Pontsho e na le waranti ya dikgwedi tse 12 mme e fumaneha e le phepelo ya fektheri. Pontsho e ka sebediswa ditshebedisong tse fapaneng tse kang ditsamaiso tsa ho tsamaya ka koloi, dibapadi tsa media tse nkehang habobebe, ditsamaiso tsa taolo ya diindasteri, jj. Mojule ona wa TFT o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -20℃ ho isa ho +70℃; mocheso wa yona wa polokelo o tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.
Pontšo ea LCD ea B101N535C-27A 10.1" TFT e tšehetsa theknoloji ea CTP (Capacitive Touch Panel), e lumellang sebopeho sa mosebelisi se bonolo le se arabelang habonolo ha se bapisoa le li-skrini tsa ho ama tse hanyetsang. Theknoloji ea skrine ea ho ama e nang le capacitive e thehiloe molao-motheong oa ho lemoha liphetoho tsa capacitance holim'a phanele ea ho ama.
Phanele ea ho ama e entsoe ka lera le bonaletsang la ho tsamaisa motlakase holim'a phanele ea ponts'o le taolo ea IC e utloang liphetoho tse teng ka har'a capacitance e bakoang ke ho ama ha motho. E fana ka karabelo e nepahetseng le e nepahetseng haholoanyane ea ho kenya 'me e na le nako e telele ea bophelo ho feta li-skrini tsa ho ama tse hanyetsang.