| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.28 inch |
| Lipiksele | Matheba a 240×240 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Boholo ba Phanele | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU |
| Nomoro ea Pin | 12 |
| Mokhanni oa IC | GC9A01 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e le 'ngoe e tšoeu e nang le chip |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.2 g |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 ke skrine e chitja ea IPS TFT-LCD e nang le ponts'o ea bophara ba lisenthimithara tse 1.28 e nang le qeto ea li-pixel tse 240x240.
Pontšo ena e chitja ea TFT e na le phanele ea IPS TFT-LCD e hahiloeng ka mokhanni oa GC9A01 IC o ka buisanang ka sebopeho sa SPI.
N128-2424THWIG04-H12 e sebedisetswa phanele ya IPS (In plane Switching), e nang le monyetla wa phapang e hodimo, bokamorao ba nnete bo botsho ha pontsho kapa pixel e timme le sekhutlo se sephara sa ho shebella sa Left:85 / Left:85 / Hodimo:85 / Tlase:85 degree (e tlwaelehileng), karolelano ya phapang 1,100:1 (boleng bo tlwaelehileng), kganya 350 cd/m².
Motlakase oa phepelo ea motlakase oa LCM o tloha ho 2.5V ho isa ho 3.3V, boleng bo tloaelehileng ba 2.8V.
Mojule oa ponts'o o loketse lisebelisoa tse nyane, lisebelisoa tse aparoang, lihlahisoa tsa othomathike ea lapeng, lihlahisoa tse tšoeu, litsamaiso tsa video, jj.
E ka sebetsa mochesong o tlohang ho -20℃ ho isa ho + 70℃ le mochesong oa polokelo ho tloha ho -30℃ ho isa ho + 80℃.