| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.09 inch |
| Lipiksele | Matheba a 64×128 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 10.86×25.58mm |
| Boholo ba Phanele | 14×31.96×1.22mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu) |
| Khanya | 80 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | SPI ea terata tse 4 |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
Ho hlahisa N109-6428TSWYG04-H15: Tharollo ea Pontšo e Kholo ea OLED
Likarolo tsa Bohlokoa:
Pontšo ea OLED ea lisenthimithara tse 1.09 e nang le qeto e hlakileng ea 64 × 128
Sebopeho sa COG se bolokang matla se sa hlokeng khanya ea morao (theknoloji e iketsang e ntšang moea)
Tšebeliso ea matla a tlase haholo:
- Phepelo ea Logic: 2.8V (VDD)
- Phepelo ea ponts'o: 7.5V (VCC)
- Tekanyo ea hona joale: 7.4mA (paterone ea 50% ea boto ea ho hlahloba, ponts'o e tšoeu)
- Potoloho ea mosebetsi oa ho khanna ea 1/64
Litlhaloso tsa Tekheniki:
Mefuta e sebetsang e tiileng: -40℃ ho isa ho +85℃
Mamello e pharaletseng ea polokelo: -40℃ ho isa ho +85℃
Moralo o moqotetsane le o bobebe o loketse lits'ebetso tse nang le sebaka se fokolang
Likopo tse Loketseng:
✓ Theknoloji e aparwang (li-smartwatches, li-tracker tsa boikoetliso)
✓ Lisebelisoa tsa bongaka tse nkehang habobebe
✓ Lipontšo tsa likoloi
✓ Lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho
✓ Lisebelisoa tse bohlale tsa IoT
Hobaneng o Khetha Mojule ona?
✔ Ho hlaka ho hoholo ha pono ka tekanyo e phahameng ea phapang
✔ Ho tšepahala ho pakiloeng libakeng tse feteletseng
✔ Ho kopanngoa ha plug-and-play le sebopeho se tloaelehileng sa SPI
✔ Theknoloji e loketseng bokamoso kapa meralo ea lihlahisoa tsa moloko o latelang
Ntlafatsa Pono ea Hao
Fetola phihlelo ea mosebelisi oa sesebelisoa sa hau ka theknoloji ea rona ea OLED ea sejoale-joale. N109-6428TSWYG04-H15 e fana ka ts'ebetso e ke keng ea bapisoa sehlopheng sa eona, e fana ka litšoantšo tse ntle tse nang le bokhoni bo ikhethang ba matla.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 100 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o pharaletseng oa ts'ebetso;
7.Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao theknolojing ea ponts'o - skrine e nyane ea module ea ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 1.09 ea 64 x 128. Ka boholo ba eona bo bonyenyane le ts'ebetso e phahameng, module ena ea ponts'o e etselitsoe ho isa boiphihlelo ba hau ba pono maemong a macha.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le qeto ea li-pixel tse 64 x 128, o fanang ka ho hlaka le ho hlaka ho makatsang. Pixel ka 'ngoe skrineng e ntša khanya ea eona, e leng se fellang ka mebala e khanyang le botšo bo tebileng. Ebang u shebella litšoantšo, livideo kapa mongolo, ntlha e 'ngoe le e 'ngoe e entsoe ka nepo bakeng sa boiphihlelo bo tebileng ba pono.
Boholo bo bonyenyane ba mojule ona wa pontsho wa OLED bo etsa hore o be motle bakeng sa mefuta e fapaneng ya ditshebediso moo sebaka se fokolang. Ho tloha ho diphahlo ho isa ho disebediswa tse bohlale tsa lapeng, mojule ona o ka kopanngwa ka ho se nang mathata meralong ya dihlahiswa tsa hao, o eketsa bokgoni le tshebetso e ntle. Ntlha ya wona e nyane e boetse e etsa hore e be kgetho e loketseng bakeng sa diporojeke tse hlokang ho nkeha habonolo ntle le ho beha boleng kotsing.
Ho sa tsotellehe boholo ba eona bo bonyenyane, mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le ts'ebetso e tsotehang. Skrine e na le sekhahla se phahameng sa khatholoho le nako e potlakileng ea karabelo, e netefatsang liphetoho tse boreleli lipakeng tsa liforeimi, e felisa ho fifala ha motsamao. Ebang u ntse u skrola leqephe la webo kapa u shebelletse video e potlakileng, mojule oa ponts'o o tsamaisana le motsamao o mong le o mong oa hau, o fana ka boiphihlelo bo se nang sekoli le bo khahlang ba mosebelisi.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED ha o fane feela ka litlamorao tse ntle tsa pono, empa hape o boloka matla hantle. Tsela eo theknoloji ea OLED e iponahatsang ka eona e netefatsa hore pixel ka 'ngoe e sebelisa matla feela ha ho hlokahala, e leng se eketsang bophelo ba betri ea sesebelisoa sa hau haholo. Sena se etsa hore e be se loketseng lisebelisoa tse nkehang habobebe tse hlokang ho sebetsa nako e telele ntle le ho tjhaja khafetsa.
Ntle le bokhoni ba eona bo khahlang ba pono, mojule ona oa ponts'o ea OLED o ka kopanngoa habonolo le setup ea hau e seng e ntse e le teng. Ka sebopeho se bonolo le se utloahalang, ho hokahanya mojule le sesebelisoa sa hau ke ts'ebetso e bonolo. Ho feta moo, ho lumellana ha eona le litsamaiso tse fapaneng tsa ts'ebetso le li-platform tsa nts'etsopele ho netefatsa hore u ka e kopanya ka mokhoa o se nang sekoli tikolohong ea hau ea sehlahisoa.
Natefeloa ke bokamoso ba theknoloji ea ponts'o ka skrine ea mojule e nyane ea 64 x 128 dot OLED ea lisenthimithara tse 1.09. Mojule ona o kopanya litšoantšo tse ntle, moralo o monyane le ts'ebeliso e ntle ea matla, e leng se etsang hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa projeke ea hau e latelang e ncha. Ntlafatsa lihlahisoa tsa hau ka mojule ona o motle oa ponts'o 'me u tlise boiphihlelo ba pono bo phahameng ho basebelisi ba hau.