| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.45 inch |
| Lipiksele | Matheba a 60 x 160 |
| Sheba Tsela | 12:00 |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Boholo ba Phanele | 15.4×39.69×2.1 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65 K |
| Khanya | 300 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | Mela e 4 ea SPI |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | GC9107 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 1 e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.1g |
| Mocheso o sebetsang | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
Mona ke kakaretso ea tekheniki e ntlafalitsoeng ka botsebi:
Boemo ba Tekheniki ba N145-0616KTBIG41-H13
Mojule oa IPS TFT-LCD oa lisenthimithara tse 1.45 o fanang ka qeto ea li-pixel tse 60×160, o entsoe bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng tse kentsoeng. E na le ho lumellana ha sebopeho sa SPI, ponts'o ena e netefatsa kopanyo e bonolo ho pholletsa le litsamaiso tse fapaneng tsa elektroniki. Ka tlhahiso ea khanya ea 300 cd/m², e boloka ponahalo e hlakileng esita le letsatsing le tobileng kapa libakeng tse nang le khanya e phahameng.
Litlhaloso tsa Motheo:
Taolo e Tsoetseng Pele: Mokhanni oa GC9107 IC bakeng sa ts'ebetso e ntlafalitsoeng ea lets'oao
Ho Sheba Tshebetso
Likhutlo tsa ho shebella tse lekanang tsa 50° (L/R/U/D) ka theknoloji ea IPS
Karolelano ea phapang ea 800:1 bakeng sa ho hlaka ho eketsehileng ha botebo
Karolelano ea ponahalo ea 3:4 (tlhophiso e tloaelehileng)
Litlhoko tsa Matla: Phepelo ea analoge ea 2.5V-3.3V (e tloaelehileng ea 2.8V)
Likarolo tsa Ts'ebetso:
Bokhabane ba Pono: Ho tlala ha 'mala oa tlhaho ka tlhahiso ea chromatic ea 16.7M
Ho Ikamahanya le Tikoloho:
Sebaka sa tshebetso: -20℃ ho isa ho +70℃
Mamello ea polokelo: -30℃ ho isa ho +80℃
Bokgoni ba Matla: Moralo wa motlakase o tlase bakeng sa ditshebediso tse amang motlakase haholo
Melemo ea Bohlokoa:
1. Tshebetso e balwang ke kganya ya letsatsi ka lera la IPS le thibelang kganya
2. Kaho e tiileng bakeng sa ts'epo ea maemo a indasteri
3. Ho kenya tshebetsong protocol ya SPI e nolofaditsweng
4. Tshebetso e tsitsitseng ea mocheso maemong a feteletseng
E loketse bakeng sa:
- Lipontšo tsa dashboard tsa likoloi
- Lisebelisoa tsa IoT tse hlokang ponahalo ea kantle
- Li-interface tsa lisebelisoa tsa bongaka
- Li-terminal tse thata tse tšoaroang ka letsoho