| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.12 inch |
| Lipiksele | Matheba a 50×160 |
| Sheba Tsela | LITABA TSOHLE |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 8.49×27.17 mm |
| Boholo ba Phanele | 10.8×32.18×2.11 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | Mela e 4 ea SPI |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | GC9D01 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 1 e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.1 |
| Mocheso o sebetsang | -20 ~ +60 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
Mona ke phetolelo e ntlafalitsoeng ea tlhaloso ea tekheniki:
N112-0516KTBIG41-H13 ke mojule o monyane wa IPS TFT-LCD wa lisenthimithara tse 1.12 o nang le qeto ya dipiksele tse 50×160. E etseditswe ditshebediso tse feto-fetohang, e tshehetsa diprothokholo tse ngata tsa sebopeho ho kenyeletswa le di-interface tsa SPI, MCU, le RGB, e netefatsa kopanyo e feto-fetohang ho pholletsa le ditsamaiso tse fapaneng tsa elektroniki. Ka tlhahiso e phahameng ya kganya ya 350 cd/m², pontsho e boloka ponahalo e ntle haholo esita le tlasa maemo a mabone a matla a tikoloho.
Litlhaloso tsa bohlokoa li kenyelletsa:
- Mokhanni oa GC9D01 ea tsoetseng pele oa IC bakeng sa ts'ebetso e ntlafalitsoeng
- Likhutlo tse pharaletseng tsa ho shebella (70° L/R/U/D) tse nolofalitsoeng ke theknoloji ea IPS
- Karolelano e ntlafalitsoeng ea phapang ea 1000:1
- Karolelano ea ponahalo ea 3:4 (tlhophiso e tloaelehileng)
- Mefuta ea motlakase oa phepelo ea analog: 2.5V-3.3V (e tloaelehileng ke 2.8V)
Phanele ea IPS e fana ka tlhahiso e ntle ea 'mala ka ho tlala ha tlhaho le sephara se seholo sa chromatic. E entsoe bakeng sa ho tšoarella, mojule ona o sebetsa ka har'a mocheso oa -20℃ ho isa ho +60℃ 'me o ka mamella maemo a polokelo ho tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.
Likarolo tse hlahelletseng:
- Boleng ba setšoantšo bo phelang ka 'nete ka mebala e mengata e fapaneng
- Ho ikamahanya le maemo tikolohong ka matla
- Moralo o bolokang eneji ka ditlhoko tse tlase tsa motlakase
- Tshebetso e tsitsitseng ho pholletsa le diphetoho tsa mocheso
Motswako ona wa ditlhaloso tsa tekheniki o etsa hore N112-0516KTBIG41-H13 e tshwanelehe haholo bakeng sa ditshebediso tse hlokang tshebetso e tshepahalang maemong a thata, ho kenyeletswa le taolo ya diindasteri, disebediswa tse nkehang habobebe, le disebediswa tsa kantle.