| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.42 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 55.01×27.49 mm |
| Boholo ba Phanele | 60.5×37×1.8 mm |
| 'Mala | Tšoeu/Putsoa/Bosehla |
| Khanya | 90 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 24 |
| Mokhanni oa IC | SSD1309 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X242-2864KSWUG01-C24: Pontšo ea OLED ea litšoantšo e sebetsang hantle e nang le sebaka se sebetsang sa 55.01 × 27.49 mm le tekanyo ea daegonale ea lisenthimithara tse 2.42, e entsoe bakeng sa pono e nepahetseng.
Mojule ona o tsoetseng pele oa OLED o kopanya taolo ea SSD1309 IC, o fana ka tšebelisano e matla le li-interface tse tsamaeang ka tsela e tšoanang, I²C, le liprothokhole tsa serial tsa SPI tsa terata tse 4 bakeng sa kopanyo ea sistimi e tenyetsehang. E etselitsoe katleho ea ts'ebetso, e sebetsa ka motlakase oa phepelo ea logic ea 3.0V (e tloaelehileng) 'me e sebelisa tlhophiso e ntlafalitsoeng ea potoloho ea drive (mosebetsi oa 1/64), e fihlella tšebeliso ea matla a tlase haholo le ts'ebetso e ntlafalitsoeng ea ponts'o - e loketseng lits'ebetso tsa bohlokoa ba matla.
Melemo ea Bohlokoa:
Ho Ikamahanya le Tikoloho: Mocheso o sebetsang o pakeng tsa 40℃ le +70℃ le mamello ea polokelo ho tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃, ho netefatsa ts'epo maemong a feteletseng.
Ka ho kopanya theknoloji ea OLED ea sejoale-joale le liparamente tsa ts'ebetso ea maemo a indasteri, mojule ona o beha tekanyetso ea ho hlaka, ho tšoarella le ho ikamahanya le maemo ho pholletsa le ts'ebetso ea khoebo le ea indasteri.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 110 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o pharaletseng oa ts'ebetso
7. Tšebeliso e tlase ea matla;
Re hlahisa setho sa morao-rao sa letoto la rona la di-module tsa pontsho, skrine ya di-module tsa pontsho tsa OLED tse nyane tsa lisenthimithara tse 2.42! Boholo bo bonyenyane ba di-module tsa pontsho le qeto e phahameng ya matheba a 128x64 di etsa hore e be ntle bakeng sa mefuta e fapaneng ya ditshebediso moo sebaka se fokolang empa pontsho e hlakileng le e hlakileng e hlokahala.
Skrine ena ea mojule ea ponts'o ea OLED e etselitsoe ho fana ka ts'ebetso e ntle ea pono, e fana ka litšoantšo tse hlakileng, tse khanyang le phapang e ntle haholo. Qeto e phahameng e netefatsa hore ntlha e 'ngoe le e 'ngoe e bontšoa ka nepo, e leng se etsang hore e be e loketseng ho bonts'a litšoantšo tse rarahaneng, mongolo o rarahaneng, esita le matšoao le li-logo tse nyane.
Mojule oa ponts'o o sebelisa theknoloji ea OLED, e fanang ka melemo e 'maloa ho feta li-skrini tsa LCD tsa setso. Liphanele tsa OLED li fana ka botšo bo tebileng le mebala e khanyang bakeng sa litšoantšo tse ruileng, tse kang tsa bophelo. E boetse e na le likhutlo tse pharaletseng tsa ho shebella, e lumellang bashebelli ho natefeloa ke litaba tse tsoang mahlakoreng a fapaneng ntle le tahlehelo ea boleng. Ho feta moo, theknoloji ea OLED e sebelisa motlakase o fokolang, e leng se etsang hore e be le matla a mangata le ho lelefatsa bophelo ba sehlahisoa.
Skrine ea module ea ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 2.42 e na le mekhoa e mengata 'me e ka sebelisoa liindastering le lits'ebetsong tse fapaneng. E loketse haholo lisebelisoa tse nkehang habobebe, theknoloji e aparoang, lisebelisoa tse bohlale tsa lapeng, litsamaiso tsa taolo ea indasteri, le tse ling. Boholo ba eona bo bonyenyane bo e etsa khetho e ntle bakeng sa lisebelisoa moo ntlafatso ea sebaka e leng ea bohlokoa, joalo ka li-smartwatches, li-tracker tsa boikoetliso, lisebelisoa tsa IoT le lisebelisoa tsa elektroniki.
Sekirini sa mojule sa pontsho ya OLED se bonolo ho se kopanya mme se na le sebopeho se bonolo, se ka kopanngwang ka ho se thekesele meralong e seng e ntse e le teng kapa sa sebediswa ntshetsopeleng ya dihlahiswa tse ntjha. Se tshehetsa di-interface tse fapaneng tsa puisano tse kang SPI le I2C, se fana ka ho tenyetseha le ho tsamaellana le di-platform tse fapaneng tsa microcontroller.
Ka kakaretso, skrine ea rona ea mojule e nyane ea ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 2.42 e kopanya ho ba bonolo, qeto e phahameng le ts'ebetso e ntle ea pono. Theknoloji ea eona ea OLED e netefatsa mebala e khanyang, botšo bo tebileng le likhutlo tse pharaletseng tsa pono. Hore na u batla ho ntlafatsa ponts'o ea lisebelisoa tse bohlale tse aparoang, lisebelisoa tse nkehang habobebe kapa litsamaiso tsa taolo ea indasteri, skrine ena ea mojule ea ponts'o ea OLED ke tharollo e phethahetseng. Ntlafatsa lihlahisoa tsa hau ka mojule ona oa ponts'o oa sejoale-joale ho fa bareki ba hau boiphihlelo bo tebileng le bo khahlang ba pono.