| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.70 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 61.41×30.69 mm |
| Boholo ba Phanele | 73×40.24×2.0 mm |
| 'Mala | Tšoeu/Putsoa/Bosehla |
| Khanya | 50 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 30 |
| Mokhanni oa IC | SSD1327 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 ke pontsho ya OLED ya COG Graphic ya 2.70”, e entsweng ka qeto ya dipiksele tse 128x64. Mojule ona wa pontsho ya OLED o na le tekanyo ya 73×40.24×2.0 mm le boholo ba AA 61.41×30.69 mm.
Mojule ona o haheletsoe ka sesebelisoa sa taolo sa SSD1327 IC; e ka tšehetsoa ka tsela e ts'oanang, li-interface tsa SPI tsa mela e 4, le I²C; motlakase oa phepelo ea logic ke 3.0V (boleng bo tloaelehileng), mosebetsi oa ho khanna oa 1/64.
X270-2864ASWHG03-C30 ke pontsho ya OLED ya sebopeho sa COG, mojule ona wa OLED o loketse ditshebediso tse bohlale tsa lapeng, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, disebediswa tse bohlale tsa theknoloji, dikoloi, Disebediswa tsa ho kenya, disebediswa tsa bongaka, jj.
Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +70℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 80 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Mojule oa ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 2.70 ea matrix ea matheba a 128x64! Skrine ena ea sejoale-joale e fana ka ts'ebetso e sa bapisoeng le likarolo tse ncha.
E entsoe ka ho nahana ka bokgoni ba sebaka, ntlha ya sebopeho ya di-inch tse 2.70 e nolofalletsa ho kopanngwa ka tsela e se nang sekoli disebedisweng tse nyane ha ka nako e ts'oanang e boloka botshepehi bo ikgethang ba pono. Botenya ba dipiksele tse 128x64 bo tiisa ditshwantsho tse bohale le tlhahiso ya dikahare tse balehang, e ntlafatsa tshebedisano ya basebedisi ka ho hlaka ho hoholo ha ditshwantsho.
Ka ho sebelisa theknoloji ea OLED ea moloko o latelang, mojule ona o fihlella liparamente tse ikhethang tsa pono ho kenyeletsoa le litekanyo tse sa feleng tsa phapang, tlhahiso ea 'nete ea' mala, le likhutlo tsa ho shebella tse pharaletseng ka ho fetisisa tsa 170°. Sebopeho sa pixel se iketsang se nolofalletsa maemo a matšo a phethahetseng le tšebeliso e fokotsehileng ea matla ha e bapisoa le litharollo tsa LCD tse tloaelehileng.
Tharollo ena e feto-fetohang ea 128x64 OLED e hlalosa bocha theknoloji e nyane ea ponts'o, e kopanya moralo oa ergonomic le bokhabane ba boenjiniere. Meralo ea eona e ikamahanyang le maemo e tšehetsa nts'etsopele ea firmware e ikhethileng le litlhophiso tsa mabone a morao, e leng se etsang hore e tšoanelehe ka ho lekana bakeng sa prototyping ea lisebelisoa tsa elektroniki tsa bareki le kopanyo ea lihlahisoa tsa khoebo. Amohela puisano ea pono ea boemo bo latelang ka boqapi ba rona ba OLED bo phahameng.