| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.87 inch |
| Lipiksele | Matheba a 64×128 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Boholo ba Phanele | 12.13×23.6×1.22 mm |
| 'Mala | Monochrome (Tsweu) |
| Khanya | 180 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kahare |
| Sebopeho | SPI ea terata tse 4 |
| Mosebetsi | 1/128 |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | SSD1312 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 ke mojule oa ponts'o ea OLED ea Graphic passive matrix ea 0.87 inch e entsoeng ka matheba a 128x32.
Pontšo ena ea 0.87" e na le moralo oa mojule oa 28.54×8.58×1.2 mm le boholo ba Sebaka se Sebetsang sa 22.38×5.58 mm.
Mojule o hahiloe ka SSD1312 IC, o tšehetsa sebopeho sa I²C, phepelo ea motlakase ea 3V.
Mojule ke pontsho ya OLED ya sebopeho sa COG e sa hlokeng lesedi la morao (le iketsang le iketsang); e bobebe ebile e sebedisa matla a tlase.
Motlakase oa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa pontšo ke 9V (VCC). Motlakase o nang le pontšo ea 50% ea boto ea checkerboard ke 9V (bakeng sa 'mala o mosoeu), 1/32 ea mosebetsi oa ho khanna.
Pontšo ena e nyane ea OLED ea lisenthimithara tse 0.87 e loketse lisebelisoa tse aparoang, sakerete ea E, sesebelisoa sa tlhokomelo ea botho, lisebelisoa tse nkehang habobebe, pene ea ho rekota lentsoe, lisebelisoa tsa bophelo bo botle, jj. Mojule oa X087-2832TSWIG02-H14 o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +70℃; mocheso oa polokelo ea eona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Khetha phanele ea X087-2832TSWIG02-H14 OLED 'me u latsoe bokamoso ba theknoloji ea ponts'o. Ntlha ea eona e nyane ea sebopeho, qeto e hlakileng, khanya e ntle haholo le likhetho tse feto-fetohang tsa sebopeho li etsa hore e be e phethahetseng bakeng sa projeke efe kapa efe. Ntlafatsa boiphihlelo ba pono ba lihlahisoa tsa hau 'me u hokahanye bamameli ba hau ka phanele ea X087-2832TSWIG02-H14OLED.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 120 (Min)cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 10000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo(<2μS<);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Ho hlahisa skrine ea mojule ea ponts'o ea micro 128x32 dot OLED e tsoetseng pele ka ho fetisisa ea 0.87-inch, e leng mohlolo oa theknoloji o tsoetseng pele o etselitsoeng ho fetola phihlelo ea hau ea pono. Mojule ona oa ponts'o o kopaneng le o motle o fana ka ts'ebetso e makatsang le ts'ebetso e sa bapisoeng, e leng se etsang hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o nang le qeto e phahameng ea matheba a 128x32, o khona ho bonts'a litšoantšo le mongolo ka ho hlaka le ho hlaka ho hoholo. Ebang o shebella litšoantšo tse rarahaneng kapa o bala litlhaku tse nyane, ponts'o e fana ka boiphihlelo bo tebileng le bo holimo ba pono. Theknoloji ea OLED e netefatsa mebala e khanyang, botšo bo tebileng le mefuta e mengata ea mebala, e etsang hore setšoantšo se seng le se seng se phele 'me se khanye.
Skrine ea mojule ea ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 0.87 ha e fane feela ka litlamorao tse ntle tsa pono, empa hape e fana ka mekhoa e mengata e makatsang ea ho feto-fetoha. Boholo ba eona bo bonyenyane le tšebeliso e tlase ea matla li etsa hore e be ntle bakeng sa lisebelisoa tse nkehang habonolo tse kang tse aparoang, lioache tse bohlale le lits'ebetso tse ling tsa IoT. Boholo bo bonyenyane ba mojule bo lumella kopanyo e se nang sekoli meralong e fapaneng ntle le ho beha boleng ba ponts'o kotsing.
Mojule oa ponts'o ea OLED o na le nako e potlakileng ea karabelo le likhutlo tse pharaletseng tsa ho shebella, ho netefatsa liphetoho tse boreleli lipakeng tsa litšoantšo le ponahalo e ntle haholo likhutlong tse fapaneng tsa ho shebella. E na le molaoli ea sebetsang hantle, mojule o fana ka khokahano e se nang sekoli le ho lumellana le mefuta e mengata ea li-microcontroller.
Ho phaella moo, mojule ona wa pontsho ya OLED o na le ho tshwarella ho hoholo le bophelo ba tshebeletso. Dipiksele tsa wona tse ikgantshang ha di hloke lesedi la morao, di eketsa nako ya bophelo mme di fokotsa tshebediso ya matla. Kaho e tiileng ya mojule e netefatsa ho hanela ho tshoha, ho thothomela le dithempereichara tse feteletseng, e leng se etsang hore e lokele ditikoloho tse hlokang boiteko bo bongata.
Skrine ea mojule ea ponts'o ea Micro OLED ea 0.87" e etsa hore ho kenya le ho sebetsa ho be bonolo. Sebopeho sa eona se bonolo ho se sebelisa le litokomane tse felletseng li tataisa basebelisi ka mokhoa o se nang mathata ts'ebetsong ea ho seta. Mojule o tšehetsa mefuta e fapaneng ea li-interface tsa puisano, ho kenyeletsoa I2C le SPI, bakeng sa ho sebelisana le lisebelisoa tse fapaneng. Likhokahano li fana ka ho tenyetseha.
Ka bokhutšoanyane, skrine ea mojule ea ponts'o ea OLED ea 0.87" micro 128x32 dot ke boqapi bo ikhethang bo isang ponts'o e bonahalang bophahamong bo bocha. Qeto ea eona e phahameng, mebala e khanyang, boholo bo kopaneng, ho tenyetseha ho sa bapisoeng le ho tšoarella ho phahameng E etsa hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa ts'ebeliso efe kapa efe ea ponts'o. Natefeloa ke bokamoso ba theknoloji ea ponts'o ka mojule ona o ikhethang oa ponts'o ea OLED.