| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 3.97 inch |
| Lipiksele | Matheba a 320×480 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Boholo ba Phanele | 60×92.25×2.2 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 16.7M |
| Khanya | 400 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | MCU |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | ILI9488 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 8 e tšoeu e nang le li-chip |
| Palo ea li-volts | 2.7~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 ke mojule oa TFT LCD oa lisenthimithara tse 3.98 o nang le phanele ea IPS. Mojule ona o hahiloe ka IC ea mokhanni oa ILI9488 e tšehetsang sebopeho sa MCU.
Pontšo ena ea setšoantšo e na le qeto ea matheba a 320×480 le khanya ea 400 cd/m² (boleng bo tloaelehileng), le phapang ea 1200 (boleng bo tloaelehileng).
Phanele ea IPS e na le monyetla oa ho shebella likhutlo tse pharaletseng tsa Left:89 / Left:89 / Holimo:89 / Holimo:89 / Tlase:89 degrees (e tloaelehileng).
Phanele ena e na le mefuta e mengata ea maikutlo, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse nang le tlhaho e khotše.
E loketse haholo lits'ebetsong tse kang lisebelisoa tsa bongaka, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, le sistimi ea ho lekola ts'ireletso.
Mocheso o sebetsang oa mojule ona ke -20 ℃ ho isa ho 70 ℃, 'me mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho 80 ℃.