| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 5.0 inch |
| Lipiksele | Matheba a 800×480 |
| Sheba Tsela | Hora ea botšelela |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 108×64.8 mm |
| Boholo ba Phanele | 120.7×75.8×3.0 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 16.7M |
| Khanya | 500 cd/m² |
| Sebopeho | RGB 24bit |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | TBD |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | 3.0~3.6 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
Mona ke phetolelo e ntlafalitsoeng le e hloahloa ea Senyesemane ea tlhaloso ea sehlahisoa sa hau:
Mojule oa Pontšo ea LCD ea B050TB903C-18A ea lisenthimithara tse 5.0
Kakaretso ea Sehlahisoa:
E hlahisitsoe ke Jiangxi Wisevision Optoelectronics Co., Ltd., mofani ea ka sehloohong oa litharollo tsa ponts'o, B050TB903C-18A ke mojule oa LCD oa TN oa lisenthimithara tse 5.0 o sebetsang hantle o etselitsoeng lits'ebetso tsa indasteri le tsa khoebo. E na le qeto ea WVGA (lipiksele tse 800×480), ponts'o ena e fana ka litšoantšo tse hlakileng tse nang le ts'ebetso e tšepahalang.
Litlhaloso tsa Bohlokoa: