| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 4.30 lisenthimithara |
| Lipiksele | Matheba a 480×272 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Boholo ba Phanele | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 262K |
| Khanya | 300 cd/m² |
| Sebopeho | RGB |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | NV3047 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 7 e Tšoeu-ea-Chip |
| Palo ea li-volts | 3.0~3.6 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A ke IPS TFT-LCD ea lisenthimithara tse 4.3 e nang le module ea ponts'o ea LCD ea angle e pharaletseng ea ho shebella, e nang le qeto ea skrine e felletseng ea 480x272, IC ea mokhanni oa NV3047 e hahiloeng kahare, le tšehetso ea sebopeho sa RGB 24bit.
Mojule ona oa IPS TFT o na le khanya ea 300 cd/m² (boleng bo tloaelehileng), karolelano ea skrine ea 16:9, phapang ea 1000 (boleng bo tloaelehileng), le khalase e benyang.
043B113C-07A e sebelisa theknoloji ea phanele ea IPS (In plane Switching) ka sekhutlo se seholo ka ho fetisisa sa ho shebella, ka sebaka sa ho shebella sa ka letsohong le letšehali: 85/ka ho le letona: 85/holimo: 85/tlase: likhato tse 85.
Phanele ea IPS e na le sekhutlo se seholo sa ho shebella, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse tletseng 'mele le tsa tlhaho.
Mocheso o sebetsang oa mojule ke -20 ℃ ho isa ho +70 ℃, 'me mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho +80 ℃.