| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.99 inch |
| Lipiksele | Matheba a 40×160 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Boholo ba Phanele | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 300 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU |
| Nomoro ea Pin | 10 |
| Mokhanni oa IC | GC9D01 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e le 'ngoe e tšoeu e nang le chip |
| Palo ea li-volts | 2.4~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 ke mojule o monyane wa pontsho ya IPS ya 0.99-inch wide-angle TFT-LCD.
Phanele ena e nyane ea TFT-LCD e na le qeto ea li-pixel tse 40x160, e hahiloeng ka har'a taolo ea GC9D01 IC, e tšehetsa sebopeho sa SPI sa terata tse 4, bophahamo ba motlakase oa phepelo (VDD) ba 2.4V ~ 3.3V, khanya ea mojule ea 300 cd/m², le phapang ea 1000.
Mojule ona o boemong ba skrine e tobileng, 'me phanele e sebelisa theknoloji ea IPS (In plane Switching) e nang le angle e pharaletseng.
Sebaka sa ho shebella se ka letsohong le letšehali: 85/ka ho le letona: 85/hodimo: 85/tlase: 85 degrees. Phanele ya IPS e na le mefuta e mengata ya dikhutlo tsa ho shebella, mebala e kganyang, le ditshwantsho tsa boleng bo hodimo tse tletseng ebile e le tsa tlhaho.
E loketse haholo lits'ebetsong tse kang lisebelisoa tse aparoang, lisebelisoa tsa bongaka, E-Cigarette.
Mocheso o sebetsang oa mojule ona ke -20 ℃ ho isa ho 70 ℃, 'me mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho 80 ℃.