| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.08 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×220 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Boholo ba Phanele | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 300 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | GC9A01 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e le 'ngoe e tšoeu e nang le chip |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.2 g |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 ke mojule o monyane wa pontsho ya TFT-LCD ya IPS ya lisenthimithara tse 1.08. Phanele ena e nyane ya TFT-LCD e na le qeto ya dipiksele tse 128×220, e kentsweng kahare ho GC9A01 controller IC, e tshehetsa sebopeho sa SPI sa terata tse 4, sebaka sa motlakase wa phepelo (VDD) sa 2.5V~3.3V, kganya ya mojule ya 300 cd/m², le phapang ya 800.
E 'ngoe ea likarolo tse ikhethang tsa ponts'o ena ea TFT LCD ea lisenthimithara tse 1.08 ke phanele ea eona ea IPS (In-Plane Switching) e hahiloeng kahare. Theknoloji ena e fana ka sekhutlo se pharaletseng sa ho shebella sa leqele: 80 / ka ho le letona: 80 / holimo: 80 / tlase: likhato tse 80 (tse tloaelehileng), tse lumellang basebelisi ho natefeloa ke litšoantšo tse hlakileng, tse hlakileng ho tsoa mahlakoreng 'ohle. Ebang u shebelletse livideo, u shebella linepe kapa u bapala lipapali, ponts'o e netefatsa boiphihlelo bo botle ba pono.
N108-1222TBBIG15-H13 e loketse haholo lits'ebetsong tse kang lisebelisoa tse aparoang, lihlahisoa tse tšoeu, litsamaiso tsa video, lisebelisoa tsa bongaka, liloko tse bohlale. Mocheso o sebetsang oa mojule ona ke -20 ℃ ho isa ho 70 ℃, 'me mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho 80 ℃.