| Mofuta oa Pontšo | IPS TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.45 inch |
| Lipiksele | 172RGB*378 |
| Sheba Tsela | 12:00 |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Boholo ba Phanele | 28(H) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | Bosweu |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | Mela e 4 ea SPI |
| Nomoro ea Pin | 16 |
| Mokhanni oa IC | ST77925 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 4 e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.1g |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 ke TFT-LCD ea lisenthimithara tse 2.45 e nang le qeto ea li-pixel tse 172RGB*378. e tšehetsa li-interface tse fapaneng tse kang 4 Line SPI, e fanang ka ho tenyetseha bakeng sa ho kopanngoa ho se nang sekoli morerong ofe kapa ofe. Khanya ea ponts'o ea 350cd/m² e netefatsa litšoantšo tse hlakileng, tse hlakileng esita le maemong a mabone a khanyang. Mochini o sebelisa IC ea mokhanni ea tsoetseng pele ho netefatsa ts'ebetso e boreleli le e sebetsang hantle.
N245-1737KTWPG01-C16 e sebelisa theknoloji ea sekhutlo se sephara (In plane Switching). Sebaka sa ho shebella se ka letsohong le letšehali: 25/ka ho le letona: 25/hodimo: 25/tlase:25likhato. karolelano ea phapang ea 1000:1, le karolelano ea karolo ea 3:4 (boleng bo tloaelehileng). Motlakase oa phepelo bakeng sa analog o tloha ho 2.5V ho isa ho 3.3V (boleng bo tloaelehileng ke 2.8V). Phanele ea IPS e na le mefuta e mengata ea likhutlo tsa ho shebella, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse tletseng 'mele le tsa tlhaho. Mojule ona oa TFT-LCD o ka sebetsa tlas'a mocheso ho tloha ho -20℃ ho isa ho +70℃, 'me mocheso oa eona oa polokelo o tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. e na le ntlo-kholo e Shenzhen 'me e se e sebelelitse bareki ka lilemo tse 15 ka bokhoni ba eona bo matla ba R&D. Re ikemiselitse ho fana ka litšebeletso tsa boleng bo holimo tsa ponts'o le tsa tekheniki ho bareki lefatšeng ka bophara. Lihlahisoa tsa rona, tse kang N245-1737KTWPG01-C16, li tsebahala ka ho tšepahala, botsitso le katleho ea tsona.
Mefuta e mengata ea ponts'o: Ho kenyeletsoa Monochrome OLED, TFT, CTP;
Litharollo tsa ponts'o: Ho kenyeletsoa lisebelisoa tsa ho etsa, FPC e etselitsoeng motho ka mong, khanya ea morao le boholo; Tšehetso ea tekheniki le moralo-ka hare
Kutloisiso e tebileng le e felletseng ea lits'ebetso tsa ho qetela;
Tlhahlobo ea litšenyehelo le melemo ea ts'ebetso ea mefuta e fapaneng ea ponts'o;
Tlhaloso le tšebelisano-'moho le bareki ho etsa qeto ea theknoloji e loketseng ka ho fetisisa ea pontšo;
Ho sebetsa ntlafatsong e tsoelang pele ea theknoloji ea ts'ebetso, boleng ba sehlahisoa, ho boloka litšenyehelo, kemiso ea ho tlisa thepa, jj.
P: 1. Na nka fumana odara ea mohlala?
A: E, re amohela odara ea mohlala ho leka le ho hlahloba boleng.
P: 2. Nako ea ho etella pele sampole ke efe?
A: Sampole ea hona joale e hloka matsatsi a 1-3, sampole e etselitsoeng uena e hloka matsatsi a 15-20.
P: 3. Na o na le moedi ofe kapa ofe wa MOQ?
A: MOQ ea rona ke 1PCS.
P: 4. Tiisetso e nka nako e kae?
A: Likhoeli tse 12.
P: 5. Ke express efe eo hangata o e sebedisang ho romela disampole?
K: Hangata re romela disampole ka DHL, UPS, FedEx kapa SF. Hangata ho nka matsatsi a 5-7 ho fihla.
P: 6. Nako ea hau ea tefo e amohelehang ke efe?
K: Nako ea rona ea tefo hangata ke T/T. Tse ling li ka buisanoa.