| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.23 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×32 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Boholo ba Phanele | 62×24×2.0 mm |
| 'Mala | Tšoeu/Putsoa/Bosehla |
| Khanya | 120 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/32 |
| Nomoro ea Pin | 24 |
| Mokhanni oa IC | SSD1305 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 ke pontsho ya OLED ya COG Graphic ya 2.23”, e entsweng ka qeto ya dipiksele tse 128x32. Mojule ona wa pontsho ya OLED o na le tekanyo ya kemiso ya 62×24×2.0 mm le boholo ba AA 55.02×13.1 mm;
Mojule ona o haheletsoe ka sesebelisoa sa taolo sa SSD1305 IC; e ka tšehetsoa ka tsela e ts'oanang, li-interface tsa SPI tsa mela e 4, le I²C; motlakase oa phepelo ea logic ke 3.0V (boleng bo tloaelehileng), mosebetsi oa ho khanna oa 1/32.
X223-2832ASWCG02-C24 ke ponts'o ea OLED ea sebopeho sa COG, mojule ona oa OLED o loketse lits'ebetso tse bohlale tsa lapeng, li-POS tsa lichelete, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, lisebelisoa tsa theknoloji tse bohlale, likoloi, lisebelisoa tse bohlale tse aparoang, lisebelisoa tsa bongaka, jj. Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 140 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
E qalile skrine e ncha e entsoeng ka ponts'o e nyane ea OLED ea lisenthimithara tse 2.23, e leng sehlahisoa se fetohang se kopanyang theknoloji ea sejoale-joale le moralo o monyane.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le skrine e nyane ea lisenthimithara tse 2.23 feela, e leng se etsang hore e be ntle bakeng sa lits'ebetso tse nang le sebaka se fokolang. Ho sa tsotellehe boholo ba eona bo bonyenyane, mojule oa ponts'o o na le qeto e tsotehang ea matheba a 128x32, e netefatsang ponts'o e hlakileng le e hlakileng ea tlhahisoleseling.
Theknoloji ea OLED e sebelisitsoeng mojuleng ona oa ponts'o e netefatsa boleng bo botle ba setšoantšo, mebala e hlakileng le phapang e sa bapisoeng. Theknoloji ea organic light-emitting diode (OLED) e felisa tlhoko ea backlight, ka hona e ntlafatsa ts'ebetso ea matla le ho felisa monyetla oa mathata a amanang le backlight joalo ka ho tsoa mali ha backlight.
E 'ngoe ea likarolo tse ikhethang tsa skrine ena ea module ea ponts'o ea OLED ke ho tenyetseha ha eona. Hore na u nts'etsapele lisebelisoa tse aparoang, lisebelisoa tse nyane tsa elektroniki, kapa lisebelisoa tse bohlale tsa lapeng, module ena e ka kopanngoa ka mokhoa o se nang mathata moralong oa hau. Ho lumellana ha eona le li-microcontroller tse fapaneng le mefuta e mengata ea motlakase ho etsa hore e lokele mefuta e mengata ea lits'ebetso.
Skrine ea mojule ea ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 2.23 e boetse e fana ka ponahalo e ntle ho tsoa mahlakoreng 'ohle, e netefatsa hore litaba tsa hau li lula li hlakile ebile li baleha hantle esita le maemong a mabone a thata. Sena se etsa hore e be e loketseng lisebelisoa tsa kantle kapa lisebelisoa tse hlokang ho bonoa ho tsoa mahlakoreng a fapaneng.
Ho phaella moo, mojule ona wa pontsho o etseditswe ho kopanya habonolo, ka sebopeho se bonolo se kopanang habonolo le ditsamaiso tsa hao tse seng di ntse di le teng. Boholo ba wona bo bonyenyane le moralo o bobebe di o dumella ho kopanngwa habonolo morerong ofe kapa ofe ntle le ho beha tshebetso kotsing.
Ka kakaretso, skrine ea mojule e nyane ea ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 2.23 e fetola papali lefapheng la theknoloji ea ponts'o. Qeto ea eona e khahlang, mebala e khanyang, le ho lumellana ha eona le mefuta e fapaneng ea lits'ebetso li etsa hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa bahlahisi ba batlang tharollo ea ponts'o ea boleng bo holimo. Ka ntlha ea eona e nyane ea sebopeho le ts'ebetso e phahameng, mojule ona oa ponts'o o tla fetola tsela eo re bonang le ho sebelisana le lisebelisoa tsa elektroniki ka eona.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 140 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.