| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.70 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 61.41×30.69 mm |
| Boholo ba Phanele | 73×40.24×2.0 mm |
| 'Mala | Tšoeu/Putsoa/Bosehla |
| Khanya | 50 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 30 |
| Mokhanni oa IC | SSD1327 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 ke pontsho ya OLED ya COG Graphic ya 2.70”, e entsweng ka qeto ya dipiksele tse 128x64. Mojule ona wa pontsho ya OLED o na le tekanyo ya 73×40.24×2.0 mm le boholo ba AA 61.41×30.69 mm.
Mojule ona o haheletsoe ka sesebelisoa sa taolo sa SSD1327 IC; e ka tšehetsoa ka tsela e ts'oanang, li-interface tsa SPI tsa mela e 4, le I²C; motlakase oa phepelo ea logic ke 3.0V (boleng bo tloaelehileng), mosebetsi oa ho khanna oa 1/64.
X270-2864ASWHG03-C30 ke pontsho ya OLED ya sebopeho sa COG, mojule ona wa OLED o loketse ditshebediso tse bohlale tsa lapeng, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, disebediswa tse bohlale tsa theknoloji, dikoloi, Disebediswa tsa ho kenya, disebediswa tsa bongaka, jj.
Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +70℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 80 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao, skrine ea mojule e nyane ea 2.70-inch ea 128x64 dot OLED! Mojule ona oa ponts'o o tsoetseng pele o fana ka likarolo tse tsoetseng pele le ts'ebetso e phahameng, e leng se etsang hore e be khetho e phethahetseng bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le boholo bo bonyenyane ba lisenthimithara tse 2.70, e leng se etsang hore o lokele ho kenngoa lisebelisoa tse nyane ntle le ho beha boleng le ts'ebetso kotsing. Qeto ea matheba a 128x64 e netefatsa litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng bakeng sa boiphihlelo bo se nang sekoli ba mosebelisi.
Mojule oa pontsho o sebelisa theknoloji ea OLED ho fana ka boleng bo botle ba setšoantšo, phapang e phahameng le mebala e hlakileng. OLED e fana ka maemo a tebileng a botšo le likhutlo tse pharaletseng tsa ho shebella ho feta mahlale a mang a pontsho, e leng se netefatsang hore litaba tsa hau li hlahella ebile li hohela bamameli ba hau.
Mojule ona o na le IC ea mokhanni e hahiloeng kahare, e nolofatsang kopanyo le ho fokotsa ho rarahana ha projeke ka kakaretso. IC ea mokhanni e boetse e kenyelletsa likhetho tse fapaneng tsa sebopeho, e leng se etsang hore e lumellane le mefuta e fapaneng ea li-microcontroller le liboto tsa nts'etsopele, e lumellang ho kopanngoa habonolo tsamaisong ea hau e teng.
Ka lebaka la tšebeliso ea eona e tlase ea matla, mojule ona oa ponts'o ha o boloke matla feela empa hape o atolosa bophelo ba betri ea sesebelisoa, e leng se etsang hore e be khetho e ntle bakeng sa lits'ebetso tse nkehang habonolo. Ebang u rala lisebelisoa tse aparoang, lisebelisoa tsa bongaka kapa litsamaiso tsa taolo ea indasteri, mojule ona oa ponts'o ea OLED o tla fihlela le ho feta litebello tsa hau.
Ho feta moo, mojule ona o hlophisitsoe ka sepheo sa ho tšoarella le ts'ebetso e tšoarellang nako e telele, ho netefatsa hore o ka mamella maemo a thata a ts'ebetso. Moralo oa oona o monyane le kaho e thata li etsa hore o lokele libaka tse fapaneng, ho kenyeletsoa le lits'ebetso tsa kantle le tsa indasteri.
Ka kakaretso, skrine ea module ea pontšo e nyane ea lisenthimithara tse 2.70 ea 128x64 dot OLED ke tharollo e feto-fetohang le e tšepahalang bakeng sa litlhoko tsa hau tsa pontšo. Boholo ba eona bo bonyenyane, qeto e phahameng le likarolo tse tsoetseng pele li etsa hore e be ntle bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng. Natefeloa ke theknoloji ea pontšo ea nakong e tlang ka li-module tsa rona tsa pontšo ea OLED tse nchafalitsoeng.