| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.89 inch |
| Lipiksele | Matheba a 167×42 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Boholo ba Phanele | 75.44×24.4×2.03 mm |
| 'Mala | Bosweu |
| Khanya | 80 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | 8-bit 68XX/80XX Parallel, SPI ea terata tse 4 |
| Mosebetsi | 1/42 |
| Nomoro ea Pin | 24 |
| Mokhanni oa IC | SSD1322 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 ke pontsho ya OLED ya COG Graphic ya 2.89”, e entsweng ka qeto ya dipiksele tse 167×42.
Mojule ona wa pontsho ya OLED o na le tekanyo ya kemiso ya 75.44×24.4×2.03 mm le boholo ba AA 71.446×13.98 mm; Mojule ona o kentswe ka hare ka taolo ya SSD1322 IC; e ka tshehetswa ka tsela e tshwanang, di-interface tsa SPI tsa mela e 4, le I²C; motlakase wa phepelo ya logic ke 3.0V (boleng bo tlwaelehileng), mosebetsi wa ho kganna wa 1/42.
N289-6742ASWAG01-C24 ke pontsho ya OLED ya sebopeho sa COG, mojule ona wa OLED o loketse ditshebediso tse bohlale tsa lapeng, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, disebediswa tse bohlale tsa theknoloji, dikoloi, Disebediswa tsa ho kenya, disebediswa tsa bongaka, jj.
Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Ka kakaretso, phanele ea OLED ea N289-6742ASWAG01-C24 ke phetoho ea papali e isang phihlelo ea ponts'o boemong bo bocha ka ho feletseng.
Ka boholo ba eona bo bonyenyane, qeto e phahameng, le khanya e ikhethang, phanele ena ea OLED e loketse lits'ebetso tse fapaneng, ho kenyeletsoa li-smartphone, matlapa, lik'hamera tsa dijithale, le tse ling.
Boemo ba eona bo bonyenyane le likhetho tse tsoetseng pele tsa khokahano li etsa hore e be ntle bakeng sa baqapi le bahlahisi ba batlang ho etsa lisebelisoa tse ntle le tse ncha.
Ntlafatsa litšoantšo tsa hau 'me u phele litaba tsa hau ka phanele ea OLED ea N289-6742ASWAG01-C24.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 90 cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.