| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.50 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×128 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Boholo ba Phanele | 33.9×37.3×1.44 mm |
| 'Mala | Tšoeu/Tsehla |
| Khanya | 100 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/128 |
| Nomoro ea Pin | 25 |
| Mokhanni oa IC | SH1107 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25: Mojule oa Pontšo ea OLED ea 1.5" 128×128 Passive Matrix
Kakaretso ea Sehlahisoa:
X150-2828KSWKG01-H25 ke pontsho ya OLED ya passive matrix e nang le qeto e phahameng e nang le sehlopha sa dipiksele tse 128×128 ka boholo bo kopaneng ba diagonal ba lisenthimithara tse 1.5. Mojule ona wa sebopeho sa COG (Chip-on-Glass) o mosesaane haholo o fana ka tshebetso e ntle ya pono ntle le ho hloka lesedi la morao.
Litlhaloso tsa Bohlokoa:
Mofuta oa Pontšo: PMOLED (Passive Matrix OLED)
Qeto: Dipiksele tse 128×128
Boholo ba Diagonal: 1.5 inches
Litekanyo tsa Mojule: 33.9×37.3×1.44 mm
Sebaka se Sebetsang: 26.855×26.855 mm
Molaoli oa IC: SH1107
Dikgetho tsa Sebopeho: Parallel, I²C, le 4-wire SPI
Likarolo tsa Tekheniki:
- Profaele e tšesaane haholo (botenya ba 1.44mm)
- Moralo o tlase oa tšebeliso ea matla
- Mefuta e mengata ea mocheso o sebetsang (-40℃ ho isa ho +70℃)
- Mocheso o atolositsoeng oa polokelo (-40℃ ho isa ho +85℃)
Likopo:
E loketse lits'ebetso tse fapaneng ho kenyeletsoa:
- Lisebelisoa tsa ho lekanya
- Lisebelisoa tsa lapeng
- Mekhoa ea POS ea Lichelete
- Lisebelisoa tsa letsoho
- Lisebelisoa tsa bongaka
- Lisebelisoa tsa theknoloji tse bohlale
Mojule ona oa OLED o kopanya ts'ebetso e phahameng le ts'ebeliso e ntle ea matla, e leng se etsang hore e be khetho e ntle bakeng sa lits'ebetso tse hlokang litharollo tse tšepahalang tsa ponts'o maemong a kopaneng.
①E tšesaane – Ha ho hlokahale khanya ea morao, e iketsang e iketsang e ntshang;
②Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
③Khanya e Phahameng: 100 (Min)cd/m²;
④Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 10000:1;
⑤Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
⑥Mocheso o Moholo oa Ts'ebetso;
⑦Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao: mojule o monyane oa ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 1.50 oa 128x128. Mojule ona o motle le o monyane o bonts'a theknoloji ea OLED ea sejoale-joale e fanang ka litšoantšo tse phelang ka ho nepahala le ho hlaka. Pontšo ea mojule ea lisenthimithara tse 1.50 e loketse lits'ebetso tse nyane, e netefatsa hore ntlha e 'ngoe le e 'ngoe e hlahisoa ka boleng bo hlakileng le bo khahlang.
E etselitsoe ho fihlela litlhoko tsa liindasteri tse fapaneng, mojule oa rona oa ponts'o e nyane ea OLED ea lisenthimithara tse 1.50 ke tharollo e sebetsang ka ho fetisisa e ka kopanngoang habonolo le lisebelisoa tse fapaneng. Ho tloha ho liwache tse bohlale ho isa ho li-tracker tsa boikoetliso, lik'hamera tsa dijithale ho isa ho li-console tsa lipapali tse tšoaroang ka letsoho, mojule ona oa ponts'o e nyane o phethahetse bakeng sa projeke efe kapa efe e hlokang skrine e nyane empa e le matla.
Tšobotsi e ikhethang ea mojule ona oa ponts'o ea OLED ke qeto ea eona e khahlang ea li-pixel tse 128x128. Botebo bo phahameng ba li-pixel bo tlisa litšoantšo tse hlakileng le tse bohale, tse lumellang basebelisi ho natefeloa ke boiphihlelo bo tebileng ba pono. Ebang u bonts'a linepe, u bonts'a litšoantšo kapa u etsa mongolo, mojule ona o netefatsa hore ntlha e 'ngoe le e 'ngoe e bontšoa ka nepo skrineng ntle le ho beha boleng kotsing.
Ho phaella moo, theknoloji ea OLED e sebelisitsoeng mojuleng ona oa ponts'o e fana ka tlhahiso e ntle ea mebala le phapang. Ka maemo a botšo bo tebileng le mebala e khanyang, litaba tsa hau lia phela, li etsa boiphihlelo bo monate ba ho shebella bakeng sa basebelisi ba ho qetela. Sekhutlo se seholo sa ho shebella sa mojule se netefatsa hore litšoantšo tsa hau li lula li hlakile ebile li hlakile esita le ha li shejoa ho tsoa mahlakoreng a fapaneng.
Ntle le ts'ebetso e ntle ea pono, mojule oa ponts'o e nyane ea OLED ea lisenthimithara tse 1.50 o boetse o fana ka ts'ebeliso e ntle ea matla. Tšebeliso e tlase ea matla a mojule e thusa ho ntlafatsa bophelo ba betri, e leng se etsang hore e be e loketseng lisebelisoa tse nkehang habonolo tse itšetlehileng ka taolo e sebetsang ea matla.
Mojule oa rona oa ponts'o e nyane ea 128x128 OLED ea lisenthimithara tse 1.50 ke sesebelisoa se fetolang papali theknolojing ea ponts'o ea sebopeho se senyenyane ka boholo ba eona bo bonyenyane, ponts'o ea qeto e phahameng le ts'ebetso e ntle ea pono. Natefeloa ke bokamoso ba litšoantšo tse hlakileng le tse phelang ka li-module tsa rona tse ncha 'me u ise merero ea hau boemong bo latelang.