| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.47 inch |
| Lipiksele | Matheba a 172×320 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Boholo ba Phanele | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65 K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | QSP/MCU |
| Nomoro ea Pin | 8 |
| Mokhanni oa IC | GC9307 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 3 e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | -0.3~4.6 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 ke mojule oa IPS TFT-LCD oa lisenthimithara tse 1.47 o nang le qeto e phahameng ea li-pixel tse 172x320. E na le theknoloji ea IPS (In-Plane Switching) e shebang ka bophara, e fana ka litšoantšo tse tsitsitseng, tsa boleng bo holimo tse nang le mebala e khanyang, e teteaneng le ea tlhaho ho pholletsa le likhutlo tsa ho shebella tsa likhato tse 80 (ka letsohong le letšehali/ka ho le letona/holimo/tlase).
Pontšo ena e tšehetsa li-interface tse ngata, ho kenyeletsoa le SPI, bakeng sa kopanyo ea sistimi e tenyetsehang. Khanya ea eona e phahameng ea 350 cd/m² e netefatsa ponahalo e ntle esita le khanyeng e khanyang ea tikoloho. Tshebetso e tsamaisoa ke mokhanni oa GC9307 ea IC e tsoetseng pele, e nolofalletsang ts'ebetso e boreleli le e sebetsang hantle.
Litlhaloso tsa Bohlokoa:
Karolelano ea Phapang: 1500:1
Karolelano ea Tšobotsi: 3:4 (Tloaelo)
Motlakase oa Phepelo ea Analog: -0.3V ho isa ho 4.6V (2.8V e Tloaelehileng)
Mocheso o sebetsang: -20°C ho isa ho +70°C
Mocheso oa Polokelo: -30°C ho isa ho +80°C