| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.33 inch |
| Lipiksele | Matheba a 240×240 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Boholo ba Phanele | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU |
| Nomoro ea Pin | 12 |
| Mokhanni oa IC | ST7789V3 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 2 e tšoeu e nang le li-chip |
| Palo ea li-volts | 2.4~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 ke Mojule oa TFT-LCD o nang le skrine ea sekwere e otlolohileng ea lisenthimithara tse 1.33 le qeto ea li-pixel tse 240x240.
Skrine ena ea LCD e sekwere e sebelisa phanele ea IPS, e nang le melemo ea phapang e phahameng, bokamorao bo felletseng bo botšo ha ponts'o kapa pixel e koetsoe, le likhutlo tse pharaletseng tsa ho shebella tsa Left:80 / Left:80 / Holimo:80 / Holimo:80 / Ho theoha:80 degrees (e tloaelehileng), karolelano ea phapang ea 800:1 (boleng bo tloaelehileng), khanya ea 350 cd/m² (boleng bo tloaelehileng), le bokaholimo ba khalase bo khahlanong le khanya.
Mojule o kentswe ka hare ka mokhanni wa ST7789V3 IC o ka tshehetsang ka di-interface tsa SPI.
Motlakase oa phepelo ea motlakase oa LCM o tloha ho 2.4V ho isa ho 3.3V, boleng bo tloaelehileng ba 2.8V. Mojule oa ponts'o o loketse lisebelisoa tse nyane, lisebelisoa tse aparoang, lihlahisoa tsa othomathike ea lapeng, lihlahisoa tse tšoeu, litsamaiso tsa video, lisebelisoa tsa bongaka, jj.
E ka sebetsa mochesong o tlohang ho -20℃ ho isa ho + 70℃ le mochesong oa polokelo ho tloha ho -30℃ ho isa ho + 80℃.
①Kutloisiso e tebileng le e felletseng ea lits'ebetso tsa ho qetela;
②Tlhahlobo ea litšenyehelo le melemo ea ts'ebetso ea mefuta e fapaneng ea ponts'o;
③Tlhaloso le tšebelisano-'moho le bareki ho etsa qeto ea theknoloji e loketseng ka ho fetisisa ea pontšo;
④Ho sebetsa ntlafatsong e tsoelang pele ea theknoloji ea ts'ebetso, boleng ba sehlahisoa, ho boloka litšenyehelo, kemiso ea ho tlisa thepa, jj.