| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.77 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×160 |
| Sheba Tsela | 12:00 |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 28.03×35.04 mm |
| Boholo ba Phanele | 34×45.83×2.2 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU |
| Nomoro ea Pin | 14 |
| Mokhanni oa IC | ST7735 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 2 e tšoeu e nang le li-chip |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N177-1216TCWPG01-H14 ke mojule o monyane wa pontsho ya IPS ya 1.77-inch wide-angle TFT-LCD.
Phanele ena e nyane ea TFT-LCD e na le qeto ea li-pixel tse 170×320, Mojule oa ponts'o o haheletsoe ka taolo ea ST7735 IC, o tšehetsa sebopeho sa SPI le RGB, bophahamo ba motlakase oa phepelo (VDD) ba 2.5V ~ 3.3V, khanya ea mojule ea 350 cd/m², le phapang ea 300.
N177-1216TCWPG01-H14 e na le sekhutlo sa ho shebella sa hora ea 12 se netefatsang likhutlo tse ntle tsa ho shebella, tse u lumellang ho natefeloa ke litšoantšo tse hlakileng ho sa tsotelehe hore na u hokae.
Dikgetho tsa sebopeho sa SPI/MCU di o fa monyetla wa ho hokela pontsho ka mokhoa o se nang mathata le sesebediswa seo o se batlang.
Ho phaella moo, kganya ya 350 cd/m² e netefatsa hore ditshwantsho tsa hao di a kganya ebile di a kganya, e leng se ntlafatsang phihlelo ya hao ya ho shebella ka kakaretso. E loketse haholo bakeng sa ditshebediso tse kang disebediswa tse aparwang, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, le sistimi ya ho lekola tshireletso.
Mocheso o sebetsang oa mojule ona ke -20 ℃ ho isa ho 70 ℃, 'me mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho 80 ℃.
Re hlahisa sehlahisoa sa rona sa morao-rao se secha, skrine ea module ea ponts'o ea LCD ea TFT ea lisenthimithara tse 1.77 e nyane ea boholo ba lisenthimithara tse 128 RGB×160. Skrine ena e nyane empa e le matla e etselitsoe ho fana ka boiphihlelo bo tebileng ba pono bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng, ho tloha ho lisebelisoa tsa elektroniki tse nkehang habobebe ho isa ho lisebelisoa tse bohlale.
Mojule ona oa ponts'o ea TFT LCD o na le qeto ea lintlha tse 128 RGB × 160, e fanang ka litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng, tse lumellang basebelisi ho natefeloa ke litlamorao tse hlakileng haholo le tse makatsang tsa pono. Boholo bo bonyenyane bo ntlafatsa ho nkeha habonolo, e leng se etsang hore e be ntle bakeng sa lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho tse kang li-smartphone, li-console tsa lipapali le libapali tsa MP3.
E 'ngoe ea likarolo tse ikhethang tsa mojule ona oa ponts'o ke bokhoni ba eona bo matla ba ho hlahisa mebala. E na le lintlha tse 128 RGB×160, e fanang ka mebala e mengata bakeng sa mebala e nepahetseng le e hlakileng haholoanyane. Ebang u shebella linepe, u shebella livideo, kapa u bapala lipapali, mojule ona oa ponts'o oa TFT LCD o tla etsa hore litaba tsa hau li phele.
Ho sa tsotellehe boholo ba eona bo bonyenyane, mojule ona oa ponts'o o fana ka mekhoa e mengata e ikhethang. Sekhahla sa eona se phahameng sa ho khatholla se netefatsa liphetoho tse boreleli, se fokotsa ho fifala ha motsamao le ho fana ka boiphihlelo bo se nang sekoli ba ho shebella. Sekhutlo se seholo sa ho shebella se lumella basebelisi ho bona skrine ka ho hlaka ho tsoa mahlakoreng 'ohle, e leng se etsang hore e lokele ho arolelana litaba le ba bang ntle le ho beha boleng kotsing.
Ho phaella moo, mojule ona wa pontsho ya TFT LCD o etseditswe ho tshwarella le ho tshepahala. Pontšo ha e kganele ho ngoapa mme e na le lesira le thibelang kganya bakeng sa tshebediso ya kantle. Moralo wa yona o bolokang matla o netefatsa bophelo bo bolelele ba betri, e leng se etsang hore e be e loketseng disebediswa tse nkehang habobebe.
Ho feta moo, ka lebaka la sebopeho sa eona se bonolo ho se sebedisa, mojule wa pontsho o kentswe habonolo ditsamaisong tse seng di ntse di le teng. E tla le sistimi e bonolo ya plug-and-play bakeng sa ho kenya ka potlako, ntle le mathata. E tsamaellana le ditsamaiso tse fapaneng tsa tshebetso, mojule ona wa skrine o hokahana hantle le sesebediswa sa hao ho netefatsa boiphihlelo bo boreleli ba mosebedisi.
Ka kakaretso, skrine ea mojule ea ponts'o ea LCD ea 1.77-inch e nyane ea 128 RGB × 160 dots TFT ke tharollo e matla le e feto-fetohang bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng. Boholo ba eona bo bonyenyane, mebala e khanyang, le ho tšoarella ho etsa hore e be khetho e ntle bakeng sa lisebelisoa tsa elektroniki tse nkehang habobebe, lisebelisoa tsa lipapali, le tse ling. Ntlafatsa boiphihlelo ba hau ba pono ka mojule ona oa ponts'o o tsoetseng pele 'me u natefeloe ke lefats'e la mebala e khanyang le litšoantšo tse ntle.