| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.50 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×128 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Boholo ba Phanele | 33.9×37.3×1.44 mm |
| 'Mala | Tšoeu/Tsehla |
| Khanya | 100 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/128 |
| Nomoro ea Pin | 25 |
| Mokhanni oa IC | SH1107 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.5 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25 ke pontsho ya OLED ya matrix e sa sebetseng e entsweng ka dipiksele tse 128x128, boholo ba diagonale e le 1.5 inch.
WEO128128A e na le tekanyo ea sebopeho sa 33.9×37.3×1.44 mm le boholo ba AA 26.855 x 26.855 mm; e hahiloe ka SH1107 controller IC mme e tšehetsa sebopeho sa serial sa parallel, I²C le 4-wire SPI, phepelo ea motlakase ea 3V.
Mojule oa OLED ke ponts'o ea COG ea 128x128 OLED e tšesaane haholo 'me ha ho hlokahale khanya ea morao (e iketsang e iketsang); boima ba eona bo bobebe 'me e sebelisa matla a tlase.
E loketse disebediswa tsa mithara, dikopo tsa lapeng, di-POS tsa ditjhelete, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, disebediswa tsa theknoloji e bohlale, disebediswa tsa bongaka, jj.
Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +70℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
①E tšesaane – Ha ho hlokahale khanya ea morao, e iketsang e iketsang e ntshang;
②Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
③Khanya e Phahameng: 100 (Min)cd/m²;
④Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 10000:1;
⑤Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
⑥Mocheso o Moholo oa Ts'ebetso;
⑦Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa boqapi ba rona ba morao-rao: mojule o monyane oa ponts'o ea OLED ea lisenthimithara tse 1.50 oa 128x128. Mojule ona o motle le o monyane o bonts'a theknoloji ea OLED ea sejoale-joale e fanang ka litšoantšo tse phelang ka ho nepahala le ho hlaka. Pontšo ea mojule ea lisenthimithara tse 1.50 e loketse lits'ebetso tse nyane, e netefatsa hore ntlha e 'ngoe le e 'ngoe e hlahisoa ka boleng bo hlakileng le bo khahlang.
E etselitsoe ho fihlela litlhoko tsa liindasteri tse fapaneng, mojule oa rona oa ponts'o e nyane ea OLED ea lisenthimithara tse 1.50 ke tharollo e sebetsang ka ho fetisisa e ka kopanngoang habonolo le lisebelisoa tse fapaneng. Ho tloha ho liwache tse bohlale ho isa ho li-tracker tsa boikoetliso, lik'hamera tsa dijithale ho isa ho li-console tsa lipapali tse tšoaroang ka letsoho, mojule ona oa ponts'o e nyane o phethahetse bakeng sa projeke efe kapa efe e hlokang skrine e nyane empa e le matla.
Tšobotsi e ikhethang ea mojule ona oa ponts'o ea OLED ke qeto ea eona e khahlang ea li-pixel tse 128x128. Botebo bo phahameng ba li-pixel bo tlisa litšoantšo tse hlakileng le tse bohale, tse lumellang basebelisi ho natefeloa ke boiphihlelo bo tebileng ba pono. Ebang u bonts'a linepe, u bonts'a litšoantšo kapa u etsa mongolo, mojule ona o netefatsa hore ntlha e 'ngoe le e 'ngoe e bontšoa ka nepo skrineng ntle le ho beha boleng kotsing.
Ho phaella moo, theknoloji ea OLED e sebelisitsoeng mojuleng ona oa ponts'o e fana ka tlhahiso e ntle ea mebala le phapang. Ka maemo a botšo bo tebileng le mebala e khanyang, litaba tsa hau lia phela, li etsa boiphihlelo bo monate ba ho shebella bakeng sa basebelisi ba ho qetela. Sekhutlo se seholo sa ho shebella sa mojule se netefatsa hore litšoantšo tsa hau li lula li hlakile ebile li hlakile esita le ha li shejoa ho tsoa mahlakoreng a fapaneng.
Ntle le ts'ebetso e ntle ea pono, mojule oa ponts'o e nyane ea OLED ea lisenthimithara tse 1.50 o boetse o fana ka ts'ebeliso e ntle ea matla. Tšebeliso e tlase ea matla a mojule e thusa ho ntlafatsa bophelo ba betri, e leng se etsang hore e be e loketseng lisebelisoa tse nkehang habonolo tse itšetlehileng ka taolo e sebetsang ea matla.
Mojule oa rona oa ponts'o e nyane ea 128x128 OLED ea lisenthimithara tse 1.50 ke sesebelisoa se fetolang papali theknolojing ea ponts'o ea sebopeho se senyenyane ka boholo ba eona bo bonyenyane, ponts'o ea qeto e phahameng le ts'ebetso e ntle ea pono. Natefeloa ke bokamoso ba litšoantšo tse hlakileng le tse phelang ka li-module tsa rona tse ncha 'me u ise merero ea hau boemong bo latelang.