| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.54 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 35.052×17.516 mm |
| Boholo ba Phanele | 42.04×27.22×1.4 mm |
| 'Mala | Bosweu |
| Khanya | 100 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 24 |
| Mokhanni oa IC | SSD1309 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 ke Pontšo ea SPI OLED, e entsoe ka li-pixel tse 128x64, boholo ba diagonal ke 1.54 inch. Pontšo ena ea litšoantšo e na le tekanyo ea module ea 42.04×27.22×1.4 mm le boholo ba AA ba 35.052 x 17.516 mm; e hahiloe ka har'a taolo ea SSD1309 IC 'me e tšehetsa sebopeho sa SPI sa parallel, I²C le 4-wire serial.
X154-2864KSWTG01-C24 ke ponts'o ea OLED ea sebopeho sa COG module ena ea OLED e bobebe, e na le matla a tlase ebile e tšesaane haholo, e loketse lits'ebetso tsa lapeng, li-POS tsa lichelete, lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, lisebelisoa tsa theknoloji tse bohlale, likoloi, lisebelisoa tsa bongaka, jj.
Mojule oa OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +70℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Ka mantsoe a bohlokoa a kang OLED, PMOD, phanele ea OLED le module ea OLED, X154-2864KSTWG01-C24 ke khetho ea pele bakeng sa ba batlang litharollo tsa ponts'o tsa boleng bo holimo.
Ebang ke bakeng sa lisebelisoa tsa elektroniki tsa bareki, lisebelisoa tse aparoang kapa lits'ebetso tsa indasteri, phanele ena ea OLED e fana ka ts'ebetso e phahameng le ts'epo.
Moralo oa eona oa 'nete, hammoho le litlhaloso tse khahlang, o etsa hore e be khetho e ikhethang 'marakeng.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 100 (Min)cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.