N286-3796KBWIG01-C24 ke mojule o monyane wa pontsho ya TFT-LCD ya IPS ya lisenthimithara tse 2.86. Phanele ena e nyane ya TFT-LCD e na le qeto ya dipiksele tse 376×960, Mojule wa pontsho o kentswe ka hare ka taolo ya ST7701S IC, o tshehetsa sebopeho sa MIPI, sebaka sa motlakase wa phepelo (VDD) sa 2.4V~3.3V, kganya ya mojule ya 350 cd/m² (boleng bo tlwaelehileng), le phapang ya 1200 (boleng bo tlwaelehileng).
Mojule ona wa pontsho wa TFT- LCD wa di-inchi tse 2.86 ke mokgwa wa ho sheba ditshwantsho, mme phanele e sebedisa theknoloji ya IPS (In plane Switching) e nang le angle e pharaletseng. Sebaka sa ho shebella se ka letsohong le letshehadi: 80/ka ho le letona: 80/hodimo: 80/tlase: di-degree tse 80. Phanele ena e na le mefuta e mengata ya pono, mebala e kganyang, le ditshwantsho tsa boleng bo hodimo tse nang le tlhaho e tletseng. E loketse haholo bakeng sa ditshebediso tse kang disebediswa tse aparwang, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, sistimi ya tlhokomelo ya tshireletso. Mocheso o sebetsang wa mojule ona ke -20 ℃ ho isa ho 70 ℃, mme mocheso wa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho 80 ℃.
| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Blebitso la rand | WISEVISION |
| Size | 2.86intshi |
| Lipiksele | 376×96Matheba a 0 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (A).A) | 26.51×67.68 mm |
| Boholo ba Phanele | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 262K |
| Khanya | 320 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | MIPI |
| Nomoro ea Pin | 24 |
| Mokhanni oa IC | ST7701S |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 4 e tšoeu e nang le li-chip |
| Palo ea li-volts | 2.4~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.2 |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
Mefuta e mengata ea ponts'o: Ho kenyeletsoa Monochrome OLED, TFT, CTP;
Litharollo tsa ponts'o: Ho kenyeletsoa lisebelisoa tsa ho etsa, FPC e etselitsoeng motho ka mong, khanya ea morao le boholo; Tšehetso ea tekheniki le moralo-ka hare
Kutloisiso e tebileng le e felletseng ea lits'ebetso tsa ho qetela;
Tlhahlobo ea litšenyehelo le melemo ea ts'ebetso ea mefuta e fapaneng ea ponts'o;
Tlhaloso le tšebelisano-'moho le bareki ho etsa qeto ea theknoloji e loketseng ka ho fetisisa ea pontšo;
Ho sebetsa ntlafatsong e tsoelang pele ea theknoloji ea ts'ebetso, boleng ba sehlahisoa, ho boloka litšenyehelo, kemiso ea ho tlisa thepa, jj.
P: 1. Na nka fumana odara ea mohlala?
A: E, re amohela odara ea mohlala ho leka le ho hlahloba boleng.
P: 2. Nako ea ho etella pele sampole ke efe?
A: Sampole ea hona joale e hloka matsatsi a 1-3, sampole e etselitsoeng uena e hloka matsatsi a 15-20.
P: 3. Na o na le moedi ofe kapa ofe wa MOQ?
A: MOQ ea rona ke 1PCS.
P: 4. Tiisetso e nka nako e kae?
A: Likhoeli tse 12.
P: 5. Ke express efe eo hangata o e sebedisang ho romela disampole?
K: Hangata re romela disampole ka DHL, UPS, FedEx kapa SF. Hangata ho nka matsatsi a 5-7 ho fihla.
P: 6. Nako ea hau ea tefo e amohelehang ke efe?
K: Nako ea rona ea tefo hangata ke T/T. Tse ling li ka buisanoa.