| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 0.96 inch |
| Lipiksele | Matheba a 80×160 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 10.8×21.7 mm |
| Boholo ba Phanele | 13.5×27.95×1.5 mm |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 400(Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | ST7735S |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e le 'ngoe e tšoeu e nang le chip |
| Palo ea li-volts | -0.3~4.6 V |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 ke mojule wa pontsho ya LCD ya TFT LCD ya IPS ya lisenthimithara tse 0.96 o tla fetola phihlelo ya hao ya pono. Mojule wa pontsho ya TFT o na le qeto ya dipiksele tse 80 x 160 mme o reretswe ho fana ka ditshwantsho tse hlakileng le tse hlakileng ka ho fetisisa.
Mojule oa pontsho o haheletsoe ka har'a sesebelisoa sa taolo sa ST7735S IC 'me o tšehetsa sebopeho sa SPI sa terata tse 4 ho netefatsa puisano e se nang sekoli le e sebetsang hantle pakeng tsa pontsho le sesebelisoa. Motlakase o moholo oa phepelo (VDD) oa 2.5V ho isa ho 3.3V o etsa hore e lumellane le mefuta e fapaneng ea litsamaiso tsa elektroniki, e leng se fanang ka ho tenyetseha le bonolo ba ho sebelisa.
E 'ngoe ea likarolo tse ikhethang tsa ponts'o ena ea TFT LCD ea lisenthimithara tse 0.96 ke phanele ea eona ea IPS (In-Plane Switching) e hahiloeng kahare. Theknoloji ena e fana ka sekhutlo se pharaletseng sa ho shebella sa leqele: 80 / ka ho le letona: 80 / holimo: 80 / tlase: likhato tse 80 (tse tloaelehileng), tse lumellang basebelisi ho natefeloa ke litšoantšo tse hlakileng, tse hlakileng ho tsoa mahlakoreng 'ohle. Ebang u shebelletse livideo, u shebella linepe kapa u bapala lipapali, ponts'o e netefatsa boiphihlelo bo botle ba pono.
Ka khanya ea mojule ea 400 cd/m² le karolelano ea phapang ea 800, mojule ona oa ponts'o ea TFT LCD o fana ka mebala e metle le e fetohang ho phelisa litaba tsa hau. Hore na u e sebelisa bakeng sa lits'ebetso tsa indasteri, lisebelisoa tsa elektroniki tsa bareki kapa lintho tse aparoang, ponts'o ena e tiisa boleng bo botle ba setšoantšo.
N096-1608TBBIG11-H13 e loketse haholo bakeng sa lits'ebetso tse kang lisebelisoa tse aparoang, lisebelisoa tsa bongaka, E-Cigarette. Mocheso o sebetsang oa mojule ona ke -20 ℃ ho isa ho 70 ℃, 'me mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho 80 ℃.