| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Blebitso la rand | WISEVISION |
| Size | 0.85 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×128 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Boholo ba Phanele | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 300 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU |
| Nomoro ea Pin | 12 |
| Mokhanni oa IC | GC9107 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | 1LED e tšoeu-tšoeu ea Chip |
| Palo ea li-volts | 2.4~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 ke mojule o monyane wa pontsho ya IPS ya 0.85-inch wide-angle TFT-LCD. Phanele ena e nyane ya TFT-LCD e na le qeto ya dipiksele tse 128x128, e kentsweng kahare ho GC9107 controller IC, e tshehetsa sebopeho sa SPI sa terata tse 4, sebaka sa motlakase wa phepelo (VDD) sa 2.4V ~ 3.3V, kganya ya mojule ya 300 cd/m², le phapang ya 1200.
Mojule ona o boemong ba skrine e tobileng, 'me phanele e sebelisa theknoloji ea IPS (In plane Switching) e nang le angle e pharaletseng. Sebaka sa ho shebella se ka letsohong le letšehali: 80/ka ho le letona: 80/hodimo: 80/tlase: likhato tse 80. Phanele ea IPS e na le mefuta e mengata ea likhutlo tsa ho shebella, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse tletseng 'mele le tsa tlhaho. E loketse haholo lits'ebetsong tse kang lisebelisoa tse aparoang le lisebelisoa tsa bongaka. Mocheso o sebetsang oa mojule ona ke -20 ℃ ho isa ho 70 ℃, 'me mocheso oa polokelo ke -30 ℃ ho isa ho 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 e na le mokhanni oa GC9107 ea tsoetseng pele IC, e netefatsang ts'ebetso e boreleli le e arabelang. Sena se netefatsa hore litaba tsa hau li fanoa ka mokhoa o phethahetseng ntle le ho lieha kapa ho sotha. Hore na u bapala video ea qeto e phahameng kapa u bonts'a litšoantšo tse qaqileng, mojule ona oa ponts'o ea TFT o ka e sebetsana habonolo.