| Mofuta oa Pontšo | OLED |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.30 inch |
| Lipiksele | Matheba a 128×64 |
| Mokhoa oa Pontšo | Matrix e sa sebetseng |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 29.42×14.7 mm |
| Boholo ba Phanele | 34.5×23×1.4 mm |
| 'Mala | Bosweu/Boputsoa |
| Khanya | 90 (Bonyane)cd/m² |
| Mokhoa oa ho Khanna | Phepelo ea kantle |
| Sebopeho | SPI e tsamaeang ka tsela e tšoanang/I²C/4-wire |
| Mosebetsi | 1/64 |
| Nomoro ea Pin | 30 |
| Mokhanni oa IC | CH1116 |
| Palo ea li-volts | 1.65-3.3 V |
| Boima ba 'mele | 2.18 (g) |
| Mocheso o Tshebetso | -40 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40 ~ +85°C |
X130-2864KSWLG01-H30 ke mojule wa pontsho ya OLED ya COG ya 1.30"; e entswe ka dipiksele tse 128x64.
Mojule ona oa OLED oa 1.30 o hahiloe ka har'a taolo ea CH1116 IC; e tšehetsa li-interface tsa Parallel/I²C/4-wire SPI.
Mojule oa OLED COG o mosesaane haholo, o bobebe ebile o sebelisa matla a tlase, e leng se loketseng lisebelisoa tse tšoaroang ka letsoho, lisebelisoa tse aparoang, sesebelisoa se bohlale sa bongaka, lisebelisoa tsa bongaka, jj.
Motlakase oa phepelo bakeng sa logic ke 2.8V (VDD), 'me motlakase oa phepelo bakeng sa pontšo ke 12V (VCC). Motlakase o nang le pontšo ea 50% ea checkerboard ke 8V (bakeng sa 'mala o mosoeu), mosebetsi oa ho khanna oa 1/64.
Mojule oa ponts'o ea OLED o ka sebetsa mochesong o tlohang ho -40℃ ho isa ho +85℃; mocheso oa polokelo ea oona o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
1. Bosesaane–Ha ho hlokahale khanya e ka morao, e iketsang eka e ntša metsi;
2. Sekhutlo se seholo sa ho shebella: Tekanyo ea mahala;
3. Khanya e Phahameng: 110(MIN) cd/m²;
4. Karolelano e phahameng ea phapang (Kamore e Lefifi): 2000:1;
5. Lebelo le phahameng la karabelo (<2μS);
6. Mocheso o Sephara oa Ts'ebetso;
7. Tšebeliso e tlase ea matla.
Re hlahisa sehlahiswa sa rona sa moraorao skrineng sa mojule o monyane wa pontsho ya OLED wa lisenthimithara tse 1.30. Mojule ona o monyane le o feto-fetohang wa pontsho o etseditswe ho fana ka boiphihlelo ba boleng bo hodimo ba pono bakeng sa mefuta e fapaneng ya ditshebediso. Qeto ya matheba a 128x64 e fana ka ditshwantsho le mongolo o hlakileng le o hlakileng, ho netefatsa hore o baleha hantle.
Theknoloji ea OLED e sebelisoang mojuleng ona oa ponts'o e fana ka melemo e 'maloa ho feta li-skrini tsa LCD tsa setso. Li-pixel tse ikhantsang li fana ka mebala e khanyang le maemo a botšo bo tebileng, e leng se fellang ka phapang e makatsang le ts'ebetso e ntlafalitsoeng ea pono. Ho feta moo, ponts'o ea OLED e na le sekhutlo se seholo sa pono, se lumellang basebelisi ho bona litaba ka ho hlaka ho tsoa mahlakoreng a fapaneng.
Mojule ona o monyane wa pontsho ya dibopeho o na le moralo o mosesaane o loketseng ho kopanngwa le ditikoloho tse nang le sebaka se fokolang. Dibopeho tse nyane tsa dibopeho di etsa hore e be ntle bakeng sa disebediswa tse aparwang, di-elektroniki tse nkehang habobebe le disebediswa tse tshwarwang ka letsoho. Kaho ya wona e bobebe e netefatsa ho kenngwa habonolo ntle le ho eketsa bongata bo sa hlokahaleng.
Mojule ona o kopanya bakhanni le balaoli ba tsoetseng pele bakeng sa ho tsamaisana hantle le mefuta e fapaneng ea litsamaiso tsa elektroniki. E ka hokahanngoa habonolo le microcontroller, motherboard kapa sesebelisoa leha e le sefe sa dijithale ka li-interface tse tloaelehileng. Moralo o bonolo ho o sebelisa le litokomane tse ruileng li etsa hore kopanyo e be bonolo bakeng sa litsebi le bo-ramatsete ka ho tšoana.
Mojule ona oa ponts'o ea OLED o na le tšebeliso e tlase ea matla 'me o boloka matla, o netefatsa bophelo bo bolelele ba betri ea lisebelisoa tse nkehang habonolo. Tšobotsi ena, hammoho le ponahalo ea eona e ntle tikolohong ea kahare le kantle, e etsa hore e be tharollo e phethahetseng bakeng sa lits'ebetso tse sebelisang betri.
Ntle le boleng bo botle ba pontsho, mojule ona o boetse o fana ka ho tšoarella ho ikhethang. E etselitsoe ho mamella maemo a thata, e hanela ho thothomela le ho thothomela ho netefatsa ts'ebetso e tšepahalang esita le libakeng tse thata.
Hore na o ntse o ntshetsa pele dioache tse bohlale, disebediswa tse tshwarwang ka letsoho, kapa sehlahiswa sefe kapa sefe sa elektroniki se hlokang pontsho ya boleng bo hodimo, skrine ya mojule e nyane ya pontsho ya OLED ya 1.30" ke kgetho e phethahetseng. Tshebetso ya yona e ntle ya pono, boholo bo kopaneng, le ho tiya ha yona di etsa hore e be ntle bakeng sa ditharollo tse feto-fetohang bakeng sa mefuta e mengata ya dikopo. Ntlafatsa pontsho ya sehlahiswa sa hao hona jwale mme o fane ka boiphihlelo bo ntlafetseng ba mosebedisi ka dimojule tsa rona tsa pontsho ya OLED tsa maemo a hodimo.