| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.79 inch |
| Lipiksele | Matheba a 142x428 |
| Sheba Tsela | SPI/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Boholo ba Phanele | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 262K |
| Khanya | 350 |
| Sebopeho | SPI/MCU |
| Nomoro ea Pin | 10 |
| Mokhanni oa IC | NV3007 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | |
| Palo ea li-volts | -0.3~4.6 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +85 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 ke IPS TFT-LCD ea lisenthimithara tse 2.79 e nang le qeto ea li-pixel tse 142x428. e tšehetsa li-interface tse fapaneng tse kang SPI, MCU le RGB, e fanang ka ho tenyetseha bakeng sa ho kopanngoa ho se nang sekoli morerong ofe kapa ofe. Khanya ea ponts'o ea 350 cd/m² e netefatsa litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng esita le maemong a mabone a khanyang. Mochini o sebelisa mokhanni oa NV3007 ea tsoetseng pele ho netefatsa ts'ebetso e boreleli le e sebetsang hantle.
N279-1428KIWIG01-C10 e sebelisa theknoloji ea IPS (In plane Switching) e nang le angle e pharaletseng. Sebaka sa ho shebella se ka letsohong le letšehali: 85/ka ho le letona: 85/hodimo: 85/tlase: likhato tse 85. karolelano ea phapang ea 1300:1, le karolelano ea karolo ea 3:4 (boleng bo tloaelehileng). Motlakase oa phepelo bakeng sa analog o tloha ho 1.65V ho isa ho 3.3V (boleng bo tloaelehileng ke 2.8V). Phanele ea IPS e na le mefuta e mengata ea likhutlo tsa ho shebella, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse tletseng 'mele le tsa tlhaho. Mojule ona oa TFT-LCD o ka sebetsa tlas'a mocheso ho tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃, 'me mocheso oa eona oa polokelo o tloha ho -40℃ ho isa ho +85℃.
Mefuta e mengata ea ponts'o: Ho kenyeletsoa Monochrome OLED, TFT, CTP;
Litharollo tsa ponts'o: Ho kenyeletsoa lisebelisoa tsa ho etsa, FPC e etselitsoeng motho ka mong, khanya ea morao le boholo; Tšehetso ea tekheniki le moralo-ka hare
P: 1. Na nka fumana odara ea mohlala?
A: E, re amohela odara ea mohlala ho leka le ho hlahloba boleng.
P: 2. Nako ea ho etella pele sampole ke efe?
A: Sampole ea hona joale e hloka matsatsi a 1-3, sampole e etselitsoeng uena e hloka matsatsi a 15-20.
P: 3. Na o na le moedi ofe kapa ofe wa MOQ?
A: MOQ ea rona ke 1PCS.
P: 4. Tiisetso e nka nako e kae?
A: Likhoeli tse 12.
P: 5. Ke express efe eo hangata o e sebedisang ho romela disampole?
K: Hangata re romela disampole ka DHL, UPS, FedEx kapa SF. Hangata ho nka matsatsi a 5-7 ho fihla.
P: 6. Nako ea hau ea tefo e amohelehang ke efe?
K: Nako ea rona ea tefo hangata ke T/T. Tse ling li ka buisanoa.