| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.00 inch |
| Lipiksele | Matheba a 240×320 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Boholo ba Phanele | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 262K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | SPI / MCU/RGB |
| Nomoro ea Pin | 22 |
| Mokhanni oa IC | ST7789 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 3 e tšoeu-tšoeu |
| Palo ea li-volts | 2.4~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 ke IPS TFT-LCD ea lisenthimithara tse 2 e nang le qeto ea li-pixel tse 240x320. e tšehetsa li-interface tse fapaneng tse kang SPI, MCU le RGB, e fanang ka ho tenyetseha bakeng sa ho kopanngoa ho se nang sekoli morerong ofe kapa ofe. Khanya ea ponts'o ea 350 cd/m² e netefatsa litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng esita le maemong a mabone a khanyang. Mochini o sebelisa mokhanni oa ST7789 ea tsoetseng pele IC ho netefatsa ts'ebetso e boreleli le e sebetsang hantle.
N200-2432KHWIG07-C22 e sebelisa theknoloji ea IPS (In plane Switching) e nang le angle e pharaletseng. Sebaka sa ho shebella se ka letsohong le letšehali: 80/ka ho le letona: 80/hodimo: 80/tlase: likhato tse 80. karolelano ea phapang ea 1500:1, le karolelano ea karolo ea 3:4 (boleng bo tloaelehileng). Motlakase oa phepelo bakeng sa analog o tloha ho 2.4V ho isa ho 3.3V (boleng bo tloaelehileng ke 2.8V). Phanele ea IPS e na le mefuta e mengata ea likhutlo tsa ho shebella, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse tletseng 'mele le tsa tlhaho. Mojule ona oa TFT-LCD o ka sebetsa tlas'a mocheso ho tloha ho -20℃ ho isa ho +70℃, 'me mocheso oa eona oa polokelo o tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. e na le ntlo-kholo e Shenzhen mme e se e sebeleditse bareki ka dilemo tse 15 ka bokgoni ba yona bo matla ba R&D. Re ikemiseditse ho fana ka ditshebeletso tsa pontsho le tsa tekheniki tsa boleng bo hodimo ho bareki lefatsheng ka bophara. Dihlahiswa tsa rona, tse kang N200-2432KHWIG07-C22, di tsebahala ka ho tshepahala ha tsona, botsitso le bokgoni ba tsona.