| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 1.65 inch |
| Lipiksele | Matheba a 142 x 428 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Boholo ba Phanele | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 65K |
| Khanya | 350 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | Mela e 4 ea SPI/MCU |
| Nomoro ea Pin | 13 |
| Mokhanni oa IC | NV3007 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 3 e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | 2.5~3.3 V |
| Boima ba 'mele | 1.1 |
| Mocheso o sebetsang | -20 ~ +60 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 ke IPS TFT-LCD ea lisenthimithara tse 1.65 e nang le qeto ea li-pixel tse 142×428. e tšehetsa li-interface tse fapaneng tse kang SPI, MCU le RGB, e fanang ka ho tenyetseha bakeng sa ho kopanngoa ho se nang sekoli morerong ofe kapa ofe. Khanya ea ponts'o ea 350 cd/m² e netefatsa litšoantšo tse hlakileng le tse hlakileng esita le maemong a mabone a khanyang. Mochini o sebelisa mokhanni oa NV3007 ea tsoetseng pele ho netefatsa ts'ebetso e boreleli le e sebetsang hantle.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 e sebelisa theknoloji ea IPS (In plane Switching) e nang le angle e pharaletseng. Sebaka sa ho shebella se ka letsohong le letšehali: 80/ka ho le letona: 80/hodimo: 80/tlase: likhato tse 80. karolelano ea phapang ea 1000:1, le karolelano ea karolo ea 3:4 (boleng bo tloaelehileng). Motlakase oa phepelo bakeng sa analog o tloha ho 2.5V ho isa ho 3.3V (boleng bo tloaelehileng ke 2.8V). Phanele ea IPS e na le mefuta e mengata ea likhutlo tsa ho shebella, mebala e khanyang, le litšoantšo tsa boleng bo holimo tse tletseng 'mele le tsa tlhaho. Mojule ona oa TFT-LCD o ka sebetsa tlas'a mocheso ho tloha ho -20℃ ho isa ho +60℃, 'me mocheso oa eona oa polokelo o tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.
Mefuta e mengata ea ponts'o: Ho kenyeletsoa Monochrome OLED, TFT, CTP;
Litharollo tsa ponts'o: Ho kenyeletsoa lisebelisoa tsa ho etsa, FPC e etselitsoeng motho ka mong, khanya ea morao le boholo; Tšehetso ea tekheniki le moralo-ka hare
P: 1. Na nka fumana odara ea mohlala?
A: E, re amohela odara ea mohlala ho leka le ho hlahloba boleng.
P: 2. Nako ea ho etella pele sampole ke efe?
A: Sampole ea hona joale e hloka matsatsi a 1-3, sampole e etselitsoeng uena e hloka matsatsi a 15-20.
P: 3. Na o na le moedi ofe kapa ofe wa MOQ?
A: MOQ ea rona ke 1PCS.
P: 4. Tiisetso e nka nako e kae?
A: Likhoeli tse 12.
P: 5. Ke express efe eo hangata o e sebedisang ho romela disampole?
K: Hangata re romela disampole ka DHL, UPS, FedEx kapa SF. Hangata ho nka matsatsi a 5-7 ho fihla.
P: 6. Nako ea hau ea tefo e amohelehang ke efe?
K: Nako ea rona ea tefo hangata ke T/T. Tse ling li ka buisanoa.