| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Lebitso la k'hamphani | WISEVISION |
| Boholo | 2.76 inch |
| Lipiksele | Matheba a 480×480 |
| Sheba Tsela | IPS/Mahala |
| Sebaka se Sebetsang (AA) | 70.13×70.13 mm |
| Boholo ba Phanele | 73.03 ×76.48 ×2.35 mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | 262K |
| Khanya | 450 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | MIPI |
| Nomoro ea Pin | 15 |
| Mokhanni oa IC | ST7701S |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | LED e 4 e tšoeu e nang le li-chip |
| Palo ea li-volts | 3.0~3.6 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
TFT276B009 ke skrine e chitja ea IPS TFT-LCD e nang le ponts'o ea bophara ba lisenthimithara tse 2.76 e nang le qeto ea li-pixel tse 480x480. Pontšo ena e chitja ea TFT e kenyelletsa phanele ea IPS TFT-LCD e hahiloeng ka mokhanni oa ST7701S IC o ka buisanang ka sebopeho sa MIPI.
TFT276B009 e amohetsoe ka phanele ea IPS (In plane Switching), e nang le monyetla oa phapang e phahameng, bokamorao ba 'nete bo botšo ha ponts'o kapa pixel e koetsoe le sekhutlo se pharaletseng sa ho shebella sa Left:85 / Left:85 / Holimo:85 / Holimo:85 / Ho theoha:85 degree (e tloaelehileng), karolelano ea phapang 1,200:1 (boleng bo tloaelehileng), khanya 450 cd/m² (boleng bo tloaelehileng).
Motlakase oa phepelo ea motlakase oa LCM o tloha ho 3.0V ho isa ho 3.6V, boleng bo tloaelehileng ba 3.3V. Mojule oa ponts'o o loketse lisebelisoa tse nyane, lisebelisoa tse aparoang, lihlahisoa tsa othomathike ea lapeng, lihlahisoa tse tšoeu, litsamaiso tsa video, jj. E ka sebetsa mochesong o tlohang ho -20℃ ho isa ho + 70℃ le mochesong oa polokelo ho tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.
TFT276B009 ha e na phanele ea ho ama, e leng se fellang ka moralo o hloekileng le o fokolang haholoanyane. Tšobotsi ena e etsa hore e tšoanelehe haholo bakeng sa lits'ebetso tse sa hlokeng ts'ebetso ea ho ama ha e ntse e netefatsa boiphihlelo ba ponts'o ea boleng bo holimo.
Ho hlahisa skrine ea mojule ea ponts'o ea LCD ea TFT ea lisenthimithara tse 2.76 e nchafalitsoeng ka boholo bo bonyenyane e nang le matheba a 480×480, e leng tharollo e phethahetseng bakeng sa litlhoko tsohle tsa hau tsa ponts'o. Ka boholo ba eona bo bonyenyane le ponts'o ea qeto e phahameng, mojule o fana ka boiphihlelo bo botle ba ho shebella bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng.
Skrine ena ea TFT LCD e bonts'ang module e na le moralo o chitja o bophara ba lisenthimithara tse 2.76, e leng se etsang hore e be ntle bakeng sa lisebelisoa tse nang le sebaka se fokolang. Ho sa tsotellehe boholo ba eona bo bonyenyane, e na le ponts'o e phahameng ea matheba a 480×480, e netefatsang litšoantšo tse hlakileng le tse bohale. Ebang u rala oache e bohlale, sesebelisoa sa lapeng se bohlale, kapa sehlahisoa leha e le sefe se senyenyane sa elektroniki, module ena e tla lekana hantle moralong oa hau ha e ntse e fana ka ts'ebetso e ntle ea pono.
Mojule ona o sebedisa theknoloji e tswetseng pele ya TFT LCD ho netefatsa mebala e hlakileng, phapang e hlakileng le dikhutlo tse ntle tsa ho shebella. Ebang o ka tlung kapa kantle, pontsho e dula e bonahala hantle, e netefatsa boiphihlelo bo boreleli ba mosebelisi tikolohong efe kapa efe. Mojule ona o boetse o kopanya tshebetso ya ho ama ka capacitive, e dumella basebedisi ho sebelisana habonolo le pontsho.
Mojule ona ha o fane feela ka tshebetso e ntle ya pono, empa o boetse o na le bokgoni ba ho feto-fetoha mme o bonolo ho o kopanya tsamaisong efe kapa efe. O na le moralo o bonolo wa plug-and-play o loketseng bahlahisi ba nang le boiphihlelo le ba qalang. Mojule ona o tsamaisana le mefuta e fapaneng ya di-microcontroller mme o ka kopanngwa ka mokhoa o se nang mathata meralong ya sistimi ya hao e seng e ntse e le teng.
Ho phaella moo, skrine ea module ea ponts'o ea LCD ea TFT ea lisenthimithara tse 2.76 e na le botsitso le ts'epo e ntle haholo. E khona ho mamella maemo a thata a ts'ebetso le ho fana ka bophelo bo bolelele ba ts'ebeletso, ho netefatsa hore sehlahisoa sa hau se lula se sebetsa ebile se khahla mahlo ka nako e telele.
Ka bokhutšoanyane, skrine ea mojule ea ponts'o ea LCD ea TFT ea boholo bo bonyenyane ea 2.76" ke khetho e phethahetseng bakeng sa lisebelisoa tse nyane tsa elektroniki tse hlokang ponts'o e phahameng. Boholo ba eona bo bonyenyane, theknoloji e tsoetseng pele, ho tenyetseha le ho tšoarella li etsa hore e be Khetho e ntle bakeng sa baqapi le bahlahisi. Ntlafatsa boiphihlelo ba pono ba sehlahisoa sa hau ka mojule ona o khethehileng.