N139-3636TBWPG41-C16 ke Mojule oa TFT-LCD o nang le skrine e chitja e otlolohileng ea lisenthimithara tse 1.39 le qeto ea li-pixel tse 360RGB * 360. Skrine ena e chitja ea LCD e sebelisa phanele ea QSPI, e nang le melemo ea phapang e phahameng, bokamorao bo felletseng bo botšo ha ponts'o kapa pixel e koetsoe, le likhutlo tse pharaletseng tsa ho shebella tsa Left:80 / Right:80 / Holimo:80 / Holimo:80 / Ho theoha: likhato tse 80 (tse tloaelehileng), karolelano ea phapang ea 1500:1 (boleng bo tloaelehileng), khanya ea 400 cd/m² (boleng bo tloaelehileng), le bokaholimo ba khalase bo khahlanong le khanya.
Themojule o kentswe ka hare ka mokhanni wa GC9B71 IC o katšehetsokaLi-interface tsa QSPI. Motlakase oa phepelo ea motlakase oa LCDe tsoa ho2.4V ho isa ho3.3V, boleng bo tloaelehileng ba 2.8V. Mojule oa ponts'o o loketse lisebelisoa tse nyane, lisebelisoa tse aparoang, lihlahisoa tsa othomathike ea lapeng, lihlahisoa tse tšoeu, litsamaiso tsa video, lisebelisoa tsa bongaka, jj. E ka sebetsa mochesong o tlohang ho -20℃ ho isa ho +70℃ le mochesong oa polokelo ho tloha ho -30℃ ho isa ho +80℃.
| Mofuta oa Pontšo | IPS-TFT-LCD |
| Blebitso la rand | WISEVISION |
| Size | 1.39intshi |
| Lipiksele | 360×36Matheba a 0 |
| Sheba Tsela | Pono Tsohle |
| Sebaka se Sebetsang (A).A) | 35.31(H) x 35.31(V) mm |
| Boholo ba Phanele | 37.8(H) x 39.77(V) x1.41(D)mm |
| Tlhophiso ea 'mala | Mothalo o otlolohileng oa RGB |
| 'Mala | |
| Khanya | 400 (Bonyane)cd/m² |
| Sebopeho | QSPI |
| Nomoro ea Pin | 16 |
| Mokhanni oa IC | GC9B71 |
| Mofuta oa Leseli la Ka morao | 1 LED e Tšoeu |
| Palo ea li-volts | 2.4~3.3 V |
| Boima ba 'mele | TBD |
| Mocheso o Tshebetso | -20 ~ +70 °C |
| Mocheso oa Polokelo | -30 ~ +80°C |
Mefuta e mengata ea ponts'o: Ho kenyeletsoa Monochrome OLED, TFT, CTP;
Litharollo tsa ponts'o: Ho kenyeletsoa lisebelisoa tsa ho etsa, FPC e etselitsoeng motho ka mong, khanya ea morao le boholo; Tšehetso ea tekheniki le moralo-ka hare
Kutloisiso e tebileng le e felletseng ea lits'ebetso tsa ho qetela;
Tlhahlobo ea litšenyehelo le melemo ea ts'ebetso ea mefuta e fapaneng ea ponts'o;
Tlhaloso le tšebelisano-'moho le bareki ho etsa qeto ea theknoloji e loketseng ka ho fetisisa ea pontšo;
Ho sebetsa ntlafatsong e tsoelang pele ea theknoloji ea ts'ebetso, boleng ba sehlahisoa, ho boloka litšenyehelo, kemiso ea ho tlisa thepa, jj.
P: 1. Na nka fumana odara ea mohlala?
A: E, re amohela odara ea mohlala ho leka le ho hlahloba boleng.
P: 2. Nako ea ho etella pele sampole ke efe?
A: Sampole ea hona joale e hloka matsatsi a 1-3, sampole e etselitsoeng uena e hloka matsatsi a 15-20.
P: 3. Na o na le moedi ofe kapa ofe wa MOQ?
A: MOQ ea rona ke 1PCS.
P: 4. Tiisetso e nka nako e kae?
A: Likhoeli tse 12.
P: 5. Ke express efe eo hangata o e sebedisang ho romela disampole?
K: Hangata re romela disampole ka DHL, UPS, FedEx kapa SF. Hangata ho nka matsatsi a 5-7 ho fihla.
P: 6. Nako ea hau ea tefo e amohelehang ke efe?
K: Nako ea rona ea tefo hangata ke T/T. Tse ling li ka buisanoa.